AlzaPlus+ deals - Multi-Component Whey Protein
Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩
- The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
- Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 3
PROM-IN Pentha Pro Complete, 2500g chocolate
74.90 €
29.96 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein whey, daily, 2250g, cranberry flavor - 1.50 €/portion - from 29.96 €/1 kg
PROM-IN Pentha Pro Complete, 2500g, vanilla
Discounted -4 %
100.90 €
105.90 €
40.36 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein whey, daily, 2250g, exotic flavor - 2.02 €/portion - from 40.36 €/1 kg
PROM-IN Pentha Pro Complete natural, 2500g, strawberry
98.90 €
39.56 €/kg
In stock > 5 pcs
Protein whey, daily, 2250g, flavor of pistachio - 1.98 €/portion - from 39.56 €/1 kg