Hazelnut Creams
Hazelnut Creams – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 38
BIG BOY Big Bueno Vegan - Soft hazelnut cream with coconut milk and sugar 220 g
Great price
9.89 €
24.24 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - smooth, hazelnut, 8.3 g protein per 100 g, 588 kcal per 100 g, weight 408 g - 24.24 €/1 kg
BIG BOY Bigerska 220 g Sweet peanut cream with cocoa and salted caramel
9.49 €
23.26 €/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - crunchy, hazelnut, cocoa and salted caramel flavour, 15 g protein per 100 g, 542 kcal per 100 g, weight 408 g - 23.26 €/1 kg
BIG BOY Big Brownie - Hazelnut cream with cashews and white chocolate 220 g
Discounted -15 %
7.69 €
9.09 €
18.85 €/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - hazelnut, white chocolate flavour, 16 g protein per 100 g, 578 kcal per 100 g, weight 408 g - 18.85 €/1 kg
Powerlogy Upgraded Coffee Cream 330 g
19.90 €
60.30 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - smooth, hazelnut, coffee flavour, 11.7 g protein per 100 g, 539 kcal per 100 g, weight 330 g - 60.30 €/1 kg
BIG BOY Birthday Hippo 1000g
45.19 €
45.19 €/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Cream - smooth, hazelnut, 19 g protein per 100 g, 525 kcal per 100 g, gluten-free, weight 1000 g - 45.19 €/1 kg
Nutspread Hazelnut butter 1 kg
27.28 €
27.28 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Nut Cream - smooth, hazelnut, natural, 15 g protein per 100 g, 628 kcal per 100 g, gluten-free, palm oil-free, weight 1000 g - 27.28 €/1 kg
Nutspread Hazelnut cream with cocoa
12.08 €
48.32 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nut Cream - smooth, hazelnut, cocoa flavour, 15 g protein per 100 g, 597 kcal per 100 g, gluten-free, palm oil-free, weight 250 g - 48.32 €/1 kg
Nutspread Hazelnut butter with cashews 250 g
12.08 €
48.32 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nut Cream - smooth, hazelnut, natural, 17 g protein per 100 g, 590 kcal per 100 g, gluten-free, palm oil-free, weight 250 g - 48.32 €/1 kg
Nutspread Hazelnut butter 250 g
11.06 €
44.24 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Nut Cream - smooth, hazelnut, natural, 15 g protein per 100 g, 628 kcal per 100 g, weight 250 g - 44.24 €/1 kg
Lifelike PROTEIN Hazelnut 300g
11.68 €
38.93 €/kg
Currently Unavailable
Nut Cream - smooth, hazelnut, natural, 19.1 g protein per 100 g, 614 kcal per 100 g, gluten-free, palm oil-free, weight 300 g - 38.93 €/1 kg
In the category Hazelnut Creams on Alza.sk, we currently have a total of 38 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Krémy z lískových ořechů
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Mogyorókrémek