Granola
Granola – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 28
Our brand
Bery Jones Premium Gluten Free Strawberry Granola 420g
Great price
8.99 €
21.40 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - 21.40 €/1 kg
Mixit Protein Granola - Chocolate & Almond 450g
8.49 €
18.87 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - chocolate flavour, weight 450 g, energy value per 100 g is 402 kcal - 18.87 €/1 kg
Bery Jones Premium Chocolate Gluten Free Granola 420g
Great price
9.79 €
23.31 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - 23.31 €/1 kg
Bery Jones Premium Granola with white chocolate gluten free 420g
Great price
8.99 €
21.40 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - 21.40 €/1 kg
BIG BOY Protein Granola Sweet And Salty 360g
9.19 €
25.53 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - flavour caramel, weight 350 g, energy value per 100 g is 486 kcal - 25.53 €/1 kg
Bery Jones Premium Nutty Gluten Free Granola 420g
Great price
8.99 €
21.40 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - 21.40 €/1 kg
GRIZLY Granola Salted Caramel by @mamadomisha 300 g
5.99 €
19.97 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - flavour salted caramel, weight 300 g, energy value per 100 g is 456 kcal - 19.97 €/1 kg
BIG BOY Protein granola with dark chocolate by @kamilasikl 360g
10.19 €
28.31 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - 28.31 €/1 kg
BrainMax Pure Blueberry Cheesecake Granola, Blueberry and White Chocolate, BIO, 400 g
10.90 €
27.25 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - cheesecake flavour, weight 400 g, manufacturer's energy value per 100 g is 484 kcal - 27.25 €/1 kg
BrainMax Pure ChocoCoco Granola, Chocolate and Coconut, 400 g
10.82 €
27.05 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - chocolate flavour, weight 400 g, energy value per 100 g is 517 kcal - 27.05 €/1 kg
Powerlogy Pistacchio Coconut Granola 350 g
7.69 €
21.97 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - flavour coconut and pistachio, weight 350 g, energy value per 100 g is 507 kcal - 21.97 €/1 kg
Powerlogy Dark Chocolate Granola 350 g
7.69 €
21.97 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - chocolate flavour, weight 350 g, energy value per 100 g is 458 kcal - 21.97 €/1 kg
NATU Granolove Cherry & Karob 350 g
6.39 €
18.26 €/kg
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - 1802kJ/100g, weight: 0,35kg, flavour: karob and sour Cherry - 18.26 €/1 kg
NATU Granolove Salted Caramel 400 g
6.39 €
16.82 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - 1736kJ/100g, weight: 0,4kg, flavour: salty caramel - 16.82 €/1 kg
Powerlogy Upgraded Low Carb Granola Chocolate Strawberry 350 g
Great price
9.49 €
27.11 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - chocolate and strawberry flavour, weight 350 g, manufacturer's energy value per 100 g is 447 kcal - 27.11 €/1 kg
Mixit Protein granola from the oven Maple syrup and pecans
10.90 €
31.14 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - 31.14 €/1 kg
Powerlogy Upgraded Keto Granola Strawberry 350 g
9.49 €
27.11 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - strawberry flavour, weight 350 g, energy value per 100 g is 497 kcal - 27.11 €/1 kg
Powerlogy Upgraded Keto Granola Choco and Banana 350 g
9.89 €
28.26 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - flavour banana and chocolate, weight 350 g, energy value per 100 g is 535 kcal - 28.26 €/1 kg
Mixit Protein granola from the oven Toffee & cashew
10.90 €
31.14 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - 31.14 €/1 kg
Powerlogy Honey Strawberry Granola 350 g
8.49 €
24.26 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - strawberry and honey flavour, weight 350 g, manufacturer's energy value per 100 g is 446 kcal - 24.26 €/1 kg
Powerlogy Upgraded Keto Granola Rosemary 350 g
11.90 €
34 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - flavour coconut and almond, weight 350 g, energy value per 100 g is 576 kcal - 34 €/1 kg
BIG BOY Protein granola with dragon fruit 360 g
9.99 €
27.75 €/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - 27.75 €/1 kg
BIG BOY Birthday Protein Granola 270 g
11.19 €
34.97 €/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - 34.97 €/1 kg
BIG BOY Protein granola with white chocolate by @kamilasikl 360g
10.29 €
28.58 €/kg
Currently Unavailable
Granola - 28.58 €/1 kg
In the category Granola on Alza.sk, we currently have a total of 28 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue