Camping Gear
Camping Gear – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 3,330
OSRAM LED inspect HEADTORCH250 headlamp with sensor
45.23 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Headlamp output: 250 lm, 1 × LED diodes, protection level: IP54, weight: 105g
Merco Hammock Garden L
14.54 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Hammock ; maximum load up to 100 kg ; length 150 cm ; with suspension loops; with case
Runto Bullet 650 ml, Mint
13.26 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Drinking Bottle - plastic, volume: 0,65l
Light My Fire Spork original 4-pack meadow
13.85 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Camping Cutlery - spork, combination of spoon, fork and knife
IGOTREND Stainless steel stew pot 14 l /40,5 cm
25.30 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Camping Pot - for stews or soups, possibility of hanging, supplied without stand, material stainless steel, Volume 14 l, diameter 40,5 cm
Scandinoff Pocketor Slim - Nordic Night
77 €
In stock 2 pcs at the supplier's
Pocket Knife - folding, travel and everyday (EDC), blade length 8 cm, closed length 11 cm, total knife length 19 cm
Trek'n eat Emergency Food Whole milk powder 650 g
30.18 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
MRE - Meal Ready To Eat, drink, energy value per 100 g: 2077 kJ, weight 650g - 46.43 €/1 kg
MFH Cutlery BW stainless steel four-piece folding set
8.27 €
In stock 3 pcs at the supplier's
Camping Cutlery - made of stainless steel, 4 pieces in set, types of dishes: spoon, fork, knife and opener, foldable
Sea to Summit Camp Mat Self Inflating, Rectangular Large
89.66 €
In stock 2 pcs at the supplier's
Camping Mat sleeping mat, thickness: 3,8cm, dimensions 198 × 64cm, weight 1180g
Trek'n eat Spicy Chili con Carne
12.11 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 1511 kJ, weight 180g - 67.28 €/1 kg
Petzl Aria 1 RGB Desert
40.96 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Headlamp output: 350 lm, beam distance: 80m, 2 × LED diodes, maximum service life: 50000 h, protection level: IPX4, power: AAA × 3 pc(s), weight: 90g
Scandinoff Pocketor - Nordic Sky
90.79 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Pocket Knife - folding, travel and everyday (EDC), blade length 9.5 cm, closed length 12 cm, total knife length 21.5 cm
One Piece - stainless steel bottle 780 ml
20.90 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Drinking Bottle - stainless steel, volume: 0,78l
Gaira Hammock Cartagena
12.42 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Hammock ; maximum load up to 100 kg ; length 180 cm ; with suspension loops; with case
Black Diamond Dual-fuel Headlamp Astro 300 Azul
24.48 €
In stock 5 pcs at the supplier's
Headlamp output: 300 lm, beam distance: 55m, 1 × LED diodes, protection level: IPX4, power: AAA × 3 pc(s), weight: 75g
EQUA Classy Thermo Pink Blush Stainless Steel Insulated Bottle 680ml
53.60 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Drinking Bottle - capacity 0.68L, smart, material stainless steel, suitable for fitness and hiking, height 25.3cm, diameter 7.2cm, pink colour
Runto Tanker 1500 ml, Brown
22.82 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Drinking Bottle - plastic, volume: 1,5l
Ledlenser P3R
Discounted -10 %
34.90 €
38.90 €
In stock 3 pcs at the supplier's
Flashlight , weight: 40g
NILS Camp NC3322 Ultralight folding chair blue
24.88 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Camping Armchair - load capacity 120 kg, blue, weight 2.37 kg, dimensions 88 × 55 × 41 cm (H×W×D)
NIlS CAMP Foldable 2 in 1 container NCB4007 with wooden lid 50 l
13.65 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Storage Box -
Multipack 8 pcs Sports bottle grey 1000 ml
16.62 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Drinking Bottle - plastic, volume: 1l
Trek'n eat Pasta with beef in creamy mushroom sauce 1000+ kcal
15.59 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 1771 kJ, weight 240g - 64.96 €/1 kg
EQUA Replacement Lids for Glass Bottles – Silver (Gloss)
5.78 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Replacement Cap - for 550ml and 750ml EQUA glass bottles in a glossy silver colour
SCANGRIP FLASH PEN - professional pencil LED flashlight, up to 200 lumens, boost mode
28.09 €
In stock 1 pcs at the supplier's
Flashlight , flashlight range up to 80 m, 500 - 8 000 lux, 100 - 200 lm, light time: 3,5 h, batteries: 2 x AAA / 1.5 V alkaline, IP54 , 62 g, CRI:70, 5 000 - 8 300 K, impact...
In the category Camping Gear on Alza.sk, we currently have a total of 3330 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Vybavení na kempování
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Kemping felszerelés