Best sellers, best protein Bars
We also think that you deserve the best. That’s why on this page, we ranked protein Bars from the most sold to the least sold. You have 126 products to choose from. Customers have the most interest in Barebells Soft Protein Bar Coco Choco 55 g, which you can buy for 2.90 € incl. VAT. If you’re intrested in protein Bars in terms of the highest reviews, then look at the protein Bars reviews and tests category.
All from 126
GymBeam ASAP Complete Bar Forest Fruit 100 g
2.90 €
2.90 €/ks
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 29 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 379 kcal, weight 100 g, berry flavour - 29 €/1 kg
SENS Dark chocolate protein tasting pack 3 × 2 pcs - 6 × 60 g
Discounted -5 %
17.90 €
18.90 €
Currently Unavailable
Gift Set - tasting set of six dark chocolate protein bars, 2 × banana & chocolate, 2 × caramel & peanut butter, 2 × chocolate brownie
SENS Cricket Protein Bars in gift pack - starter pack 6 bars
Discounted -5 %
17.90 €
18.90 €
Currently Unavailable
Gift Set - six protein bars, a selection of the best flavours, suitable as a tasty gift
MaxiNutrition Creamy Core Protein Bar blueberry muffin 12 × 45 g
35.90 €
2.99 €/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 32,28 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 404 kcal, weight 540 g, blueberry flavour - 2.99 €/ks - from 66.48 €/1 kg
MaxiNutrition Waffle protein bar hazelnut spread 39 g
2.69 €
0.22 €/ks
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 25 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 518 kcal, weight 39 g, flavour hazelnut - 0.22 €/ks - from 68.97 €/1 kg
MaxiNutrition Creamy Core Protein Bar hazelnut nougat 45 g
from
2.37 €
0.20 €/ks
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 32,8 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 404 kcal, weight 45 g, hazelnut flavour - from 0.20 €/ks - from 62 €/1 kg
MaxiNutrition Creamy Core Protein Bar peanut caramel 45 g
Great price
from
2.37 €
0.20 €/ks
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 32,28 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 404 kcal, weight 45 g, peanut and caramel flavour - from 0.20 €/ks - from 62 €/1 kg
MaxiNutrition Waffle protein bar milk and coconut 12 × 40 g
35.90 €
2.99 €/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 22 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 436 kcal, weight 480 g, chocolate and coconut flavour - 2.99 €/ks - from 74.79 €/1 kg
MaxiNutrition Creamy Core Protein Bar Chocolate Cookie & Milk 45 g
2.79 €
0.23 €/ks
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 35 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 417 kcal, weight 45 g, flavour cookies and chocolate - 0.23 €/ks - from 62 €/1 kg
MaxiNutrition Waffle protein bar milk and coconut 40 g
2.69 €
0.22 €/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 22 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 436 kcal, weight 40 g, chocolate and coconut flavour - 0.22 €/ks - from 67.25 €/1 kg
MaxiNutrition Creamy Core Protein Bar Chocolate Cookie & Milk 12 × 45 g
37.90 €
3.16 €/ks
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 35 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 417 kcal, weight 540 g, flavour cookies and chocolate - 3.16 €/ks - from 70.19 €/1 kg
MaxiNutrition Creamy Core Protein Bar peanut caramel 15 × 22,5 g
26.90 €
1.79 €/ks
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 32.28 g protein per 100 g, the manufacturer's energy value per 100 g is 404 kcal, weight 337,5 g, peanut and caramel flavour - 1.79 €/ks - from 79.70 €/1 kg
MaxiNutrition Creamy Core Protein Bar white chocolate coconut 12 × 45 g
35.90 €
2.99 €/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 33 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 406 kcal, weight 540 g, flavour white chocolate and coconut - 2.99 €/ks - from 66.48 €/1 kg
Powerlogy Collagen Protein Bar 50 g
3.29 €
3.29 €/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 34 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 412 kcal, weight 50 g, flavour coconut and cinnamon - 65.80 €/1 kg
Powerlogy High Protein Bar 50 g
3.29 €
3.29 €/ks
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 14 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 433 kcal, weight 50 g, flavour yoghurt and cocoa - 65.80 €/1 kg
Powerlogy Upgraded Collagen Bar Strawberry 50 g
3.69 €
3.69 €/ks
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 25 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 389 kcal, weight 50 g, strawberry and coconut flavour - 73.80 €/1 kg
Powerlogy Upgraded Whey Protein Bar 50 g
3.69 €
3.69 €/ks
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - 22 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 425 kcal, weight 50 g, chocolate and coconut flavour - 73.80 €/1 kg
Nutrend Protein Minis 16 × 20 g, mix of flavours
Discounted -7 %
12.90 €
13.90 €
12.90 €/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - mini mix, 4 varieties, smart snack for energy and protein replenishment, smaller size for controlled intake - 40.31 €/1 kg
Extrifit Exxe Iso Protein Bar 31% 4 x 65 g coconut
8.90 €
8.90 €/ks
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar - - 34.23 €/1 kg
Bombus Crunchy Vanilla 6 x 50 g
8 €
1.33 €/ks
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar -, 390kcal per 100g - 1.33 €/ks - from 26.67 €/1 kg
Bombus Crunchy Raspberry 6 x 50 g
8 €
1.33 €/ks
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar -, 389kcal per 100g - 1.33 €/ks - from 26.67 €/1 kg
Bombus Crunchy Banana 6 x 50 g
8 €
1.33 €/ks
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar -, 392kcal per 100g - 1.33 €/ks - from 26.67 €/1 kg
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Proteinové tyčinky