Best sellers, best bars
We also think that you deserve the best. That’s why on this page, we ranked bars from the most sold to the least sold. You have 196 products to choose from. Customers have the most interest in Barebells Soft Protein Bar Coco Choco 55 g, which you can buy for 2.90 € incl. VAT. If you’re intrested in bars in terms of the highest reviews, then look at the bars reviews and tests category.
All from 196
CHIMPANZEE Super Bar Jelly Berry 55 g
1.59 €
1.59 €/ks
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Energy Bar - lactose free, gluten free, no added sugar and raw, raspberry flavour, 7.3 g protein, 62 g carbohydrates and 382 kcal calories per 100g, weight 55 g - 28.91 €/1 kg
Nutrend Flapjack Gluten Free 100 g, chocolate + cherry with dark chocolate
from
1.75 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flapjack , nutritional value 398 kcal per 100g - from 21.90 €/1 kg
Bombus Crunchy Vanilla 6 x 50 g
8 €
1.33 €/ks
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar -, 390kcal per 100g - 1.33 €/ks - from 26.67 €/1 kg
Bombus Crunchy Raspberry 6 x 50 g
8 €
1.33 €/ks
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar -, 389kcal per 100g - 1.33 €/ks - from 26.67 €/1 kg
Bombus Raw Energy Maracuja&Coconut 6 x 50g
6.25 €
1.04 €/ks
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Raw Bar , nutritional value 391 kcal per 100g - 1.04 €/ks - from 20.83 €/1 kg
Bombus Crunchy Banana 6 x 50 g
8 €
1.33 €/ks
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar -, 392kcal per 100g - 1.33 €/ks - from 26.67 €/1 kg
Bombus Crunchy Chocolate 6 x 50 g
8 €
1.33 €/ks
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar -, 390kcal per 100g - 1.33 €/ks - from 26.67 €/1 kg
Bombus Raw Energy Coconut&Cocoa 6 x 50g
6.25 €
1.04 €/ks
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Raw Bar , nutritional value 398 kcal per 100g - 1.04 €/ks - from 20.83 €/1 kg
Bombus Raw Energy Salty caramel & peanuts 6 x 50g
6.25 €
1.04 €/ks
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Raw Bar , nutritional value 445 kcal per 100g - 1.04 €/ks - from 20.83 €/1 kg
Corny Protein 30% 6 x 50 g, salted caramel
9.39 €
1.57 €/ks
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Protein Bar -, 371kcal per 100g - 1.57 €/ks - from 31.30 €/1 kg
Bombus Raw Energy Cocoa&Cocoa beans 6 x 50g
6.25 €
1.04 €/ks
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Raw Bar , nutritional value 353 kcal per 100g - 1.04 €/ks - from 20.83 €/1 kg
Corny Protein Soft 6 x 45 g, peanut caramel
11.90 €
1.98 €/ks
Currently Unavailable
Protein Bar -, 392kcal per 100g - 1.98 €/ks - from 44.07 €/1 kg
Bombus Raw Energy Banana&Coconut 6 x 50g
6.25 €
1.04 €/ks
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Raw Bar , nutritional value 375 kcal per 100g - 1.04 €/ks - from 20.83 €/1 kg
Amix Nutrition Exclusive Protein Bar, 6 x 85g, Pistachios-Caramel
9.08 €
1.51 €/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 27,6 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 430 kcal, weight 510 g, flavour caramel and pistachio - 1.51 €/ks - from 17.80 €/1 kg
Amix Nutrition Exclusive Protein Bar, 6 x 85g, Forest Fruits
9.08 €
1.51 €/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 26,3 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 420 kcal, weight 510 g, berry flavour - 1.51 €/ks - from 17.80 €/1 kg
Amix Nutrition Exclusive Protein Bar, 6 x 85g, Carribbean Punch
9.08 €
1.51 €/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 25,4 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 403 kcal, weight 510 g, flavour coconut - 1.51 €/ks - from 17.80 €/1 kg
Amix Nutrition Exclusive Protein Bar, 6 x 85g, White-Chocolate-Coconut
9.08 €
1.51 €/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 26,1 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 419 kcal, weight 510 g, flavour white chocolate and coconut - 1.51 €/ks - from 17.80 €/1 kg
Amix Nutrition Exclusive Protein Bar, 6 x 85g, Pineapple-Coconut
9.08 €
1.51 €/ks
Currently Unavailable
Protein Bar - 27,3 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 413 kcal, weight 510 g, flavour pineapple and coconut - 1.51 €/ks - from 17.80 €/1 kg
Nutrend Voltage Energy Cake, 6 x 65 g, berries
10.90 €
1.82 €/ks
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Energy Bar - forest berries flavour, 6.1 g protein, 66.2 g carbohydrates and 393 kcal calories per 100g, weight 390 g - 1.82 €/ks - from 27.95 €/1 kg
Nutrend Voltage Energy Cake, 6 x 65 g, hazelnut
11.90 €
1.98 €/ks
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Energy Bar - hazelnut flavour, 8 g protein, 59.3 g carbohydrates and 422 kcal calories per 100g, weight 390 g - 1.98 €/ks - from 30.51 €/1 kg
Nutrend Voltage Energy Cake, 6 x 65 g, coconut
11.90 €
1.98 €/ks
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Energy Bar - coconut flavour, 5.9 g protein, 61.4 g carbohydrates and 369 kcal calories per 100g, weight 390 g - 1.98 €/ks - from 30.51 €/1 kg
Nutrend Voltage Energy Cake, 6 x 65 g, exotic
14.90 €
2.48 €/ks
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Energy Bar - 5.5 g protein, 69 g carbohydrates and 369 kcal calories per 100g, weight 390 g - 2.48 €/ks - from 38.21 €/1 kg
Nutrend Voltage Energy Bar With Caffeine 6 x 65 g, dark chocolate
9.29 €
1.55 €/ks
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Energy Bar - chocolate flavour, 8 g protein, 62.2 g carbohydrates and 408 kcal calories per 100g, weight 390 g - 1.55 €/ks - from 23.82 €/1 kg
Nutrend Energy bar 6 x 60 g, hazelnut
10.90 €
1.82 €/ks
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Energy Bar - 12 g protein, 53.5 g carbohydrates and 436 kcal calories per 100g, weight 360 g - 1.82 €/ks - from 30.28 €/1 kg
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Fitness tyčinky