Bery Jones

All from 239
Bery Jones Roasted unshelled peanuts JUMBO 1kg
Great price
6.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted peanuts, 1000 g - 6.99 €/1 kg
Bery Jones Almonds in Strawberry Yogurt in a 150g Tub
Great price
7.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Small Gift Box - a combination of almonds and strawberry yogurt, stored in an elegant cup with a kraft label and a tender message of "I love you," perfectly balanced taste, pleases...
Bery Jones Carmel Almonds shelled, roasted salted USA 1kg
Great price
15.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted, salted and shelled almond, 1000 g - 15.50 €/1 kg
Bery Jones Roasted salted peanuts 1kg
Great price
6.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted, salted and shelled peanuts, 1000 g - 6.49 €/1 kg
Bery Jones Almonds in Strawberry Yogurt in a 450g Tube
Great price
14.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Small Gift Box - sweet and fruity harmony of flavors, slightly tart yogurt balancing crunchy almonds, original recipe, made in the Czech Republic, elegant gift tube
Bery Jones Dried apples (cruciferous) 150g
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - apples, 150 g - 29.93 €/1 kg
Bery Jones Premium Chocolate Gluten Free Granola 420g
Great price
9.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - 23.31 €/1 kg
Bery Jones Jerky beef BBQ 100g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat - lightly smoked, allergen-free, made in the Czech Republic using traditional drying methods, contains 42g of protein, 100g made from 180g of raw meat, original recipe,...
Bery Jones Sliced Almonds 500g
Great price
8.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - shelled almond, 500 g - 16.98 €/1 kg
Bery Jones Vegetable chips with wasabi flavour 100g
Great price
5.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - allergens: mustard and mustard products, milk and milk products, groundnuts (peanuts) and peanut products, nuts and nut products (all types of nuts) and soya beans...
Bery Jones Hazelnut kernels 13/15 natural Italy 500g
Great price
15.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural hazelnut, 500 g - 31 €/1 kg
Bery Jones White Chocolate Zabaione Almonds with eggnog flavour 250g
Great price
9.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted almond kernels coated in white chocolate with egg liqueur flavour (76%), perfect with coffee, as a dessert, or as an original gift, ideal for special occasions and...
Bery Jones Hazelnut kernels 13/15 natural Italy 1kg
Great price
25.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural hazelnut, 1000 g - 25.90 €/1 kg
Bery Jones Peanuts XL in wasabi slightly spicy 750g
Great price
9.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - spicy peanuts and wasabi, 750 g - 12.65 €/1 kg
Bery Jones Walnuts 500g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural walnut, 500 g - 17.98 €/1 kg
Bery Jones Walnut kernels 80% pearls USA 500g
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - origin from the USA, 80% of the pearls, large and uniform cores, delicate taste without bitterness, source of nutrients (omega-3 fatty acids, proteins and antioxidants),...
Bery Jones Roasted unsalted peanuts 1kg
Great price
6.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and shelled peanuts, 1000 g - 6.49 €/1 kg
Bery Jones Premium Gluten Free Strawberry Granola 420g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Granola - 21.40 €/1 kg
Bery Jones Mixed nuts and fruit 250g
Great price
5.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural almond and cashew, 250 g - 23.96 €/1 kg
Bery Jones BIO Sweetened Cranberries Canada 500g
Great price
9.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - cranberries, 500 g - 18.98 €/1 kg
Bery Jones Mixed nuts and fruit 500g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural almond and cashew, 500 g - 17.98 €/1 kg
Bery Jones Mixed nuts natural 250g
Great price
6.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, natural almond, cashew and pecan nut, 250 g - 27.16 €/1 kg
Bery Jones Cashew WW320 premium smoked Vietnam 500g
Great price
10.50 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - smoked cashew, 500 g - 21 €/1 kg
Bery Jones Almond Coconut 250g
Great price
7.99 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - almonds coated first in coconut, then in white chocolate (40%) and finally in milk chocolate (39%) with a cocoa solids content of at least 30%, a delicious combination of...