Bery Jones

All from 239
Bery Jones Mixed nuts with cranberries 1 kg
Great price
17.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural almond, cashew, para and hazelnut, 1000 g - 17.90 €/1 kg
Bery Jones Pistachios shelled 250g
Great price
11.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - shelled pistachios, 250 g - 47.60 €/1 kg
Bery Jones Walnuts 500g
Great price
9.59 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural walnut, 500 g - 19.18 €/1 kg
Bery Jones Salted Roasted Cashews WW320 500g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted and salted cashew, 500 g - 21.80 €/1 kg
Bery Jones Tasting set mix with ribbon 285g
Great price
17.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gift Box -
Bery Jones Salted Caramel Almond 250g
Great price
7.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - almond in chocolate, 250 g - 31.96 €/1 kg
Bery Jones Beech snack and serving bowl 16 cm
Great price
15.50 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Small Bowl - wooden, with the Bery Jones logo, material beech wood, with a natural texture and elegant appearance, diameter 16cm, height 7 cm, for a morning serving of oatmeal,...
Bery Jones Seed Mix 500 g
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - - 8.98 €/1 kg
Bery Jones Cashew natural WW320 0,5kg
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 500 g - 17.98 €/1 kg
Bery Jones Dark Chocolate Covered Cherries 500g
Great price
15.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Chocolate - sweetened sour cherries coated in a thick layer of dark chocolate (88%) with a minimum cocoa solids content of 38%, made from carefully selected ingredients, a...
Bery Jones Golden Flaxseed 1kg
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Seeds - flax, - 4.49 €/1 kg
Bery Jones Beef sausages dried piri piri 100g
Great price
9.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Meat Beef - 99.90 €/1 kg
Bery Jones salty mix - peanuts with wasabi and corn 1000 g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted, salted and smoked peanuts and wasabi, 1000 g - 10.90 €/1 kg
Bery Jones Orange peel in dark chocolate 250g
Great price
6.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Chocolate with cocoa content 54 %
Bery Jones Sun-dried tomatoes 1kg
Great price
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dried Fruit - tomatoe, 1000 g - 12.90 €/1 kg
Bery Jones Cashew natural WW320 Vietnam 500g
Great price
8.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - natural cashew, 500 g - 16.98 €/1 kg
Bery Jones Almond flour extra fine 500g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Flour - 2593 kJ/100 g, weight 0,5 kg, almond flavour, naturally gluten-free - 17.98 €/1 kg
Bery Jones Crispy pads with vanilla filling gluten free source of fibre 500g
Great price
4.99 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals - gluten-free, extruded, fine vanilla filling, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 500 g - 9.98 €/1 kg
Bery Jones Gluten free gluten free source of fibre 500g
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals - gluten-free, extruded, fine banana filling, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 500 g - 8.98 €/1 kg
Bery Jones Milk Chocolate Cashews 500g
Great price
11.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - combination of sweet milk chocolate (71%) with a minimum cocoa solids content of at least 25% and buttery cashew nuts, made from carefully selected ingredients, a great...
Bery Jones Milk Chocolate Covered Almonds 500g
Great price
11.50 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - roasted almonds coated in smooth milk chocolate (79%) with a minimum cocoa solids content of 25%, a perfectly balanced combination of crunchiness and sweetness, ideal with...
Bery Jones Roasted Nut Mix 500 g
Great price
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nuts - mix, roasted almond, cashew, peanuts, hazelnut and pecan nut, 500 g - 21.80 €/1 kg
Bery Jones Crispy Pillows with hazelnut filling gluten free source of fibre 500g
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cereals - gluten-free, extruded, fine hazelnut filling, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 500 g - 8.98 €/1 kg
Bery Jones Freeze-dried strawberries in milk chocolate 250g
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Freeze-Dried Fruit - freeze-dried strawberries full of flavour and aroma, coated in a thick layer of smooth milk chocolate (88%) with a cocoa solids content of at least 30%, a...