Product in stock in the store in Showroom Bratislava - Nivy
This page includes all products that are in stock in our store Showroom Bratislava - Nivy.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 6,336
LEGO® Disney Princess 43282 Village House and Boat
16.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
LEGO Set for children, suitable from the age of 4 years, theme: Buildings, Movies and TV shows and Fairy tales, launched in 2026 - new releases, 85 pc(s)
MAWA Wooden ergonomic hanger Business, natural
4.09 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hanger jacket, suit jacket and coat, material: wood, package contains: 1 pc(s), colour: brown
LEGO® - Disney 43262 Dresses of Maleficent and Cruelly de Vil
59.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
LEGO Set for children, suitable from the age of 9 years, theme: Movies and TV shows, Fairy tales and Princesses, launched in 2025, 524 pc(s)
LEGO® Friends 42686 Fun indoor playground
52.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
LEGO Set for children, suitable from the age of 7 years, theme: People, Sport and Games, characters: Liann and Nova, launched in 2026 - new releases, 668 pc(s)
ZENZ No. 91 Hair Styling Mousse Extra Volume Orange 200 ml
36.29 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mousse - professional and vegan, for normal, wavy and curly hair, provides protection from high temperature, strong hold, volume 200 ml - 18.15 €/100 ml
ZENZ No. 02 Pure Conditioner 250 ml
37.09 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hydration, best for hair type: dry - 14.84 €/100 ml
ZENZ No. 05 Sweet Sense Conditioner 250 ml
37.09 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: smoothing, best for hair type: normal - 14.84 €/100 ml
MALIBU C Scalp Wellness Collection 532 ml
Discounted -5 %
33.90 €
35.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Haircare Set - contains shampoo 266 ml, conditioner 266 ml and four Swimmers bags of 4 pcs of 5g each, a line for swimmers, protects hair from the effects of salt and fresh water,...
GILLETTE Venus Intimate trimmer for grooming intimate areas
New arrival
25.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Trimmer
LEGO® BrickHeadz™ 40622 Celebrating 100 years of Disney
53.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
LEGO Set for children, suitable from the age of 10 years, theme: Movies and TV shows, characters: Mickey, Snow White and Bell, launched in 2023
GILLETTE Satin Care 2-in-1 Cleanser + Shaving Gel 190 ml
New arrival
11.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Women's Shaving Gel - for intimate hair and skin: a soothing cleanser and shaving gel
ZENZ No. 03 Pure Treatment 250 ml
59.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: regeneration, best for hair type: damaged - 23.96 €/100 ml
ZENZ Travel No. 07 Deep Wood Shampoo 50 ml
13.29 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types, hydrates nourishes, volume 50 ml, professional and vegan, silicone-free - 26.58 €/100 ml
ZENZ No. 23 Anti Hair Loss Scalp Tonic Pure 200 ml
71.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: hair loss, best for hair type: fine and thinning - 35.95 €/100 ml
Logitech G502X Lightspeed Black
98.90 €
Unsealed - in stock 5 pcs
Gaming Mouse - wireless, optical, 25600DPI, 13 buttons, user profiles and ptfe sliders, lightspeed and USB-C, black
ZENZ Travel No. 04 Sweet Sense Shampoo 50 ml
13.29 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for fine and normal hair nourishes, deep cleansing, for extra shine, volume 50 ml, professional - 26.58 €/100 ml
GILLETTE Satin Care Gentle Exfoliator 177 ml
New arrival
7.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Women's Shaving Gel - for intimate hair and skin
ZENZ Travel No. 11 Menthol Conditioner 50 ml
Amazing Deal
15.29 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: deep cleaning, best for hair type: normal - 30.58 €/100 ml
ZENZ No. 14 Salt Water Spray Pure Medium Hold 200 ml
32.89 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - vegan, for normal hair, medium hold, volume 200 ml - 16.45 €/100 ml
ZENZ Travel No. 10 Menthol Shampoo 50 ml
13.29 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo , - liquid (classic), for greasy hair, hydrates nourishes, deep cleansing, volume 50 ml, professional - 26.58 €/100 ml
ZENZ No. 12 Styling Gel Sweet Orange 130 ml
32.89 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Gel - vegan, for normal and long hair, protects from high temperature, light hold, volume 130 ml - 25.30 €/100 ml
ZENZ No. 15 Salt Water Spray Sweet Orange Medium Hold 200 ml
32.89 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - vegan, for fine and normal hair, light hold, volume 200 ml - 16.45 €/100 ml
STABILO liner blue - pack of 2
1.69 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ballpoint Pen - gel ink, blue colour, removable cartridge, suitable for for right-handed users and for left-handed users, 2pc(s) in package, material: plastic, mark width: 0.38 mm,...
STABILO liner red - pack of 2
1.69 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ballpoint Pen - gel ink, red colour, suitable for for right-handed users and for left-handed users, 2pc(s) in package, material: plastic, mark width: 0.38 mm, push