Product in stock in the store in Showroom Bratislava - Nivy
This page includes all products that are in stock in our store Showroom Bratislava - Nivy.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 6,364
Q-CONNECT Sigma Blue
1.19 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Roller - liquid ink, blue colour, rubber grip, suitable for for right-handed users and for left-handed users, 1pc(s) in package, material: plastic, mark width: 0.5 mm, push
TIERRA VERDE Toilet cleaner 750 ml
4.09 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Cleaner - fresh fragrance, chlorine-free, volume 750 ml - 5.45 €/1 l
SCHNEIDER Tops 505 M 0.5mm Blue
0.39 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ballpoint Pen - oily ink, blue colour, suitable for for right-handed users and for left-handed users, 1pc(s) in package, material: plastic, mark width: 0.5 mm, with cap
TAMPAX Compak Pearl Super with applicator 16 pcs
3.59 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tampons super - 0.22 €/1 pc(s)
Star Fox - Nintendo Switch 2
Great price
50.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Console Game - Nintendo Switch 2, physical version, genre: action and shooters
LEGO® City 60489 Jet vs. Car
25.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
LEGO Set for children, suitable from the age of 6 years, theme: Cars, Means of transport and Fighter jets, launched in 2026 - new releases, 259 pc(s)
LEGO® Star Wars™ 75448 Robotic Clone Shock Soldier Suit
13.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
LEGO Set for children, suitable from the age of 6 years, theme: Fantasy, Robots, Universe and Figurine, launched in 2026 - new releases, 151 pc(s)
DC Batman™ 76330 Batman™ Logo
69.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
LEGO Set for children and adults, suitable from the age of 12 years, theme: Fantasy, Movies and TV shows and Superheroes, characters: Batman, launched in 2026 - new releases, 678...
BIODERMA Photoderm XDefense Ultra-Fluid SPF 50+ Invisible 40 ml
22.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen with SPF 50, 40 ml volume - 57.25 €/100 ml
SIXTOL Car Sunshade 5 for car front window, 130 × 60 cm
3.29 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Car Sun Shade - for windscreen, suction cup attachment, dimensions 60 × 130 cm (H × W)
Entero ZOO detox gel 10 g
from
2.37 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dietary Supplement - for cats and dogs, for all breeds with normal activity, package weight 0,01 kg, indications digestive system, By purchasing this product you...
CENTROPEN triangle with line 9501
0.99 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ruler triangle with line, length 16 cm, material - plastic, transparent colour
Orion Plate Shallow Paper NATURE diameter 22,5cm 10 pcs
2.69 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Set of Plates shallow, material: paper, round, plate diameter: 22,5 cm, 10 pc(s) in set, colour: brown
TAMPAX Compak Pearl Regular (16 pcs)
3.59 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tampons normal - 0.22 €/1 pc(s)
GARNIER Skin Naturals Hydra Bomb Sheet Mask Pomegranate 28g
2.79 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sheet Mask - textile, moisturising, nourishing and brightening, meant for the following skin type(s): dry
DONAU 55.8 x 37 x 31.5 cm, Brown
5.39 €
In stock > 10 pcs
Archive Box usage A3, cardboard material, hinged lid and folding, colour - brown, volume 65 l, height 31,5 cm, width 55,8 cm, depth 37 cm
K2 BENZIN 50 ml - fuel additive
from
1.92 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Additive Substance - reduces fuel consumption, restores performance and accelerates
LEGO® Star Wars™ 75438 Busta Yody
35.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
LEGO Set for adults, suitable from the age of 18 years, theme: Fantasy, Movies and TV shows, Universe and Figurine, characters: Yoda, launched in 2026 - new releases, 399 pc(s)
KingCamp Magnolia B10 black
39.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Garden Lounger - material steel, maximum load 150kg
LEGO® - Disney 43286 Cute Marie from Aristocats
35.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
LEGO Set for children, suitable from the age of 7 years, theme: Fantasy, Fairy tales and Animals, launched in 2026 - new releases, 369 pc(s)
Vilgain Organic peanut butter powder 200 g
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nut Butter - - 54.50 €/1 kg
SIXTOL Mechanic Fuel Canister, 10 l
8.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Jerrycan - volume 10 l, robust construction, practical nozzle for safe fuel transport, material plastic
3M black double-sided sticker O50mm 10pcs
4.09 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Double-sided tape , thickness 2mm, heat resistance 100°C, high adhesion, price for 10pcs
YATO Insulating tape 12x0,13 mmx10 m black YT-8152
1.90 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Electrical Tape 12×0.13 mm×10 m black, flexible PVC and rubber, electrically insulating