Shower & Bath
Shower & Bath – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 983
BADEFEE Tropical Breeze 190 g
9.99 €
Currently Unavailable
Shower Foam - with intense moisturizing effect, long-lasting pleasant aroma
Zablocka Iodine Bromine salt solution for bath, massage and wraps 950 ml
8.99 €
Currently Unavailable
Bath Additives - source of iodine, suitable for a bath, massages, for soaking your feet, cold compress, anti-inflammatory effects, suitable for use after severe blisters
beauted Sparkling bath cubes with probiotics
5.89 €
Currently Unavailable
Creative Kit - baby, moisturizing, for sensitive skin, fruity scent, vegan
BABA Sea Minerals 2in1 400 ml
3.59 €
Currently Unavailable
Shower Gel - for men, suitable for normal skin, cleaning, moisturising and soothing, 400 ml volume - 0.90 €/100 ml
JANZEN Fuchsia 250 ml
9.59 €
Currently Unavailable
Shower Gel - unisex, suitable for normal skin, cleaning, alcohol-free, paraben-free and silicone-free, 250 ml volume - 3.84 €/100 ml
RITUALS The Ritual of Mehr Shower Gel 300 ml
9.51 €
Currently Unavailable
Shower Gel - unisex, suitable for normal skin, cleaning, alcohol-free, 300 ml volume - 3.17 €/100 ml
COLLISTAR Acqua Vetiver Shower-Shampoo 250 ml
20.90 €
Currently Unavailable
Shower Gel - for men, suitable for sensitive, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, softening and refreshing, perfect for: dry skin, formula: vegan, 250 ml volume -...
BABA Blackberry and ginger 2in1 for men 400 ml
3.59 €
Currently Unavailable
Shower Gel - for men, suitable for normal skin, cleaning, moisturising and soothing, 400 ml volume - 0.90 €/100 ml
COLLISTAR Acqua Attiva Shower-Shampoo 250 ml
23.90 €
Currently Unavailable
Shower Gel - for men, suitable for sensitive, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and refreshing, perfect for: dry skin, sulphate-free, formula: vegan, 250 ml volume...
BABA Milk and fruit 400 ml
3.59 €
Currently Unavailable
Shower Gel - for women, suitable for normal skin, cleaning, moisturising and soothing, 400 ml volume - 0.90 €/100 ml
CRAZE Inkee Dino
1.99 €
Currently Unavailable
Bath Foam - cola, for children, cleaning, softening and relaxation, formula: vegan, 40 ml volume - 4.98 €/100 ml
COLLISTAR Acqua Wood Shower-Shampoo 250 ml
23.90 €
Currently Unavailable
Shower Gel - for men, suitable for sensitive, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, softening and refreshing, perfect for: dry skin, formula: vegan, 250 ml volume -...
L'OCCITANE Lavande Poivre Noir 250 ml
14.90 €
Currently Unavailable
Shower Gel - for men, suitable for oily and normal skin, cleaning, refreshing and relaxation, 250 ml volume - 5.96 €/100 ml
MICHAEL KORS Pour Femme Shower Gel 200 ml
Amazing Deal
25.90 €
Save 23.10 €
Currently Unavailable
Shower Gel - for women, suitable for normal skin, softening, formula: luxurious, 200 ml volume - 12.95 €/100 ml
NUXE Reve de Thé Revitalising Shower Jelly 200ml
8.90 €
Currently Unavailable
Shower Gel - unisex, suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, moisturising and softening, active ingredients include green tea, formula:...
PURE HARMONY Set of bath bombs
9.59 €
Currently Unavailable
Bath bomb - lavender, chamomile and rose, for women, regenerating, nourishing and relaxation, formula: vegan - 4.92 €/100 g
CRAZE Inkee Unicorn
1.99 €
Currently Unavailable
Bath Foam - grape, for children, cleaning, softening and relaxation, formula: vegan, 40 ml volume - 4.98 €/100 ml
JANZEN Sun 250 ml
8.99 €
Currently Unavailable
Shower Gel - unisex, suitable for normal skin, cleaning, alcohol-free, paraben-free and silicone-free, 250 ml volume - 3.60 €/100 ml
BAYLIS & HARDING Baby Bath Foam Goodness 500ml
Great price
7.49 €
Save 0.46 €
Currently Unavailable
Bath Foam - lavender, for children, moisturising and relaxing, formula: vegan, 500 ml volume - 1.50 €/100 ml
BOROTALCO Satificante Fiori Bianchi 450 ml
3.59 €
Currently Unavailable
Shower Gel - for women, cleaning, alcohol-free, 450 ml volume - 0.80 €/100 ml
SAFORELLE Gentle Soothing Cleansing Care pack 400 ml
13.19 €
Currently Unavailable
Intimate Hygiene Gel - French intimate hygiene - 3.30 €/100 ml
NIVEA Fresh Energy 500 ml
5.59 €
Currently Unavailable
Shower Gel - for men, suitable for oily and normal skin, cleaning and relaxation, 500 ml volume - 1.12 €/100 ml
BAYLIS & HARDING Baby Wash Goodness 500 ml
6.69 €
Currently Unavailable
Children's Shower Gel - - 1.34 €/100 ml
IDA WARG Radiant Shower Mousse Energizing Formula 200 ml
9.99 €
Currently Unavailable
Shower Foam - with intense moisturizing effect, long-lasting pleasant aroma - 5 €/100 ml
In the category Shower & Bath on Alza.sk, we currently have a total of 984 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Přípravky na sprchování
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Tisztálkodás