Shower & Bath
Shower & Bath – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 977
BABA Milk & Fruit 750 ml
4.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for children, cleaning, refreshing and relaxation, 750 ml volume - 0.64 €/100 ml
AVENE XeraCalm A. D Relipidating Wash Oil Refill 400 ml
16.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Oil - unisex for children, suitable for dry skin, moisturising, regenerating, nourishing, soothing and softening, fragrance-free, active ingredients include thermal water,...
L'OCCITANE Lavande Poivre Noir 250 ml
14.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for oily and normal skin, cleaning, refreshing and relaxation, 250 ml volume - 5.96 €/100 ml
AVENE XeraCalm Nutrition 100 ml
Amazing Deal
6.29 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for children unisex, suitable for sensitive, oily, normal, dry and mature skin, cleaning, moisturising and nourishing, perfect for: dry skin, ph neutral, formula:...
CHICCO Baby Moments Kids 500 ml
Amazing Deal
6.79 €
Save 0.81 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Shower Gel - for sensitive skin, for sensitive to atopic skin, - 1.36 €/100 ml
CAPTAIN FAWCETT Ricki Hall's Booze & Baccy 250 ml
Great price
20.50 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, suitable for normal skin, cleaning and refreshing, 250 ml volume - 8.20 €/100 ml
WELEDA Pink Peach Creamy Shower Gel 200ml
8.09 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - hydrating and refreshing, for oily, normal, combination and mature skin, fruity scent, natural and vegan, volume 200ml - 4.05 €/100 ml
BADEFEE Coco Choco 190 g
9.99 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Foam - with intense moisturizing effect, long-lasting pleasant aroma
BEN & ANNA Lavender 300 g
6.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Salt -, regenerating, muscle relaxation and relaxation, use: women's and men's, weight: 300 g - 2.13 €/100 g
PALMOLIVE Naturals Jasmine & Milk 500 ml
Amazing Deal
3.99 €
Save 0.80 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Cream - for women, softening and refreshing, formula: vegan, 500 ml volume - 0.80 €/100 ml
BIOTHERM Eau Pure Shower Gel 200 ml
24.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for women, suitable for oily, normal, combination and dry skin, moisturising and softening, perfect for: dry skin, formula: luxurious, 200 ml volume - 12.45 €/100 ml
EUCERIN AtopiControl Shower Oil 400 ml
24.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Oil - unisex for children, cleaning, regenerating and soothing, fragrance-free, suitable for eczema, anti-itching and dry skin, dermo, 400 ml volume - 6.23 €/100 ml
BABA shower gel with sweet almond scent 400 ml
3.59 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for women, suitable for normal skin, cleaning, moisturising and soothing, 400 ml volume - 0.90 €/100 ml
KNEIPP Relaxing 200 ml
7.09 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Foam - with intense moisturizing effect, long-lasting pleasant aroma - 3.55 €/100 ml
CRAZE Inkee Unicorn
1.99 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - grape, for children, cleaning, softening and relaxation, formula: vegan, 40 ml volume - 4.98 €/100 ml
DOVE FIFA Limited 400 ml
Discounted -12 %
3.49 €
3.99 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for men, cleaning and moisturising, 400 ml volume - 0.87 €/100 ml
AVEENO Baby Dermexa Moisturising Wash Gel 250 ml
13.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Shower Gel - - 5.56 €/100 ml
BABA Chamomile and honey 400 ml
3.59 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for women, suitable for normal skin, cleaning, moisturising and soothing, 400 ml volume - 0.90 €/100 ml
LANCÔME La Vie Est Belle Shower Gel 200 ml
76.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for women, suitable for oily, normal, combination and dry skin, moisturising, smoothing and nourishing, formula: luxurious, 200 ml volume - 38.45 €/100 ml
CRAZE Inkee Galupy Unicorn
1.99 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Bath Foam - for children, cleaning, softening and relaxation, formula: vegan, 40 ml volume - 4.98 €/100 ml
NATURAVIT Lavender Dream 200 ml
5.29 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - unisex, suitable for sensitive, normal and dry skin, cleaning, moisturising and relaxation, perfect for: dry skin, no artificial colours, sulphate-free and...
COLLISTAR Benessere Fig And Wisteria Shower Milk-Cream 250 ml
17.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Cream - for women, suitable for normal skin, moisturising, active ingredients include shea butter, ideal for dry skin, paraben-free and palm oil-free, formula: vegan, 250 ml...
AVEENO Baby Daily Care Body and Hair Wash 250 ml
9.99 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Shower Gel - for normal skin, - 4 €/100 ml
RITUALS The Ritual Of Karma Foaming Shower Gel 50 ml
7.19 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Foam - with intense moisturizing effect, long-lasting pleasant aroma - 14.38 €/100 ml
In the category Shower & Bath on Alza.sk, we currently have a total of 976 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Přípravky na sprchování
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Tisztálkodás