Richter Czech RV.OVAL.38.JU2
Quantity discount
Discount already from 2 pcs, up to 15%
You Save
Price Guarantee
Specifications
Lock Type
Lock type Key
Features
Features Keyless lock
Body material Steel
Dimensions
Saddle diameter 6.3 mm
Body width 38 mm
Body height 58.3 mm