Richter Czech RV.13.50. RG
Price Guarantee
Specifications
Lock Type
Lock type Key
Features
Features Resistance to weather conditions, Reinforced caliper
Body material Steel
Dimensions
Saddle diameter 9 mm
Saddle width 21 mm
Saddle height 34 mm
Body width 50 mm
Body depth 33 mm
Body height 91 mm