RAID
We can deliver RAID products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 19
RAID against moths Lavender 2 pcs
4.58 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fly Trap - bag, scented, with insecticide, protects against wardrobe moths, duration of protection 17 weeks, indoor use only, hanging, free-standing, placement location based on...
RAID Against flying insects 400 ml
5.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Insect Repellent - mosquito repellent and fly repellent, perfume free - 13.48 €/1 l
RAID Essentials 4 pcs
2.19 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Fly Trap - adhesive tape, unscented, no insecticide, protects against flies and mosquitoes, indoor use only, hanging, placement location based on pest occurrence, 4 pcs per pack
RAID Insecticidal spiral against mosquitoes 10 pcs
4.59 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Insecticide Effective protection against mosquitoes and insects for up to 8 hours, easy to use - light it, let it smolder, safe for households if the instructions are followed,...
RAID against flying insects with eucalyptus oil 400ml
from
5.31 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Insect Repellent - mosquito repellent and fly repellent, perfumed - from 14.48 €/1 l
RAID Electric vaporizer with liquid refill 21 ml
8.99 €
Currently Unavailable
Insect Repellent - mosquito repellent and tropical insect repellent, perfume free - 428.10 €/1 l
RAID Ant Trap
4.39 €
Currently Unavailable
Insect Killer - bait station, perfumed, with insecticide, protects against ants, suitable for both indoor and outdoor use, free-standing, placement location based on pest...
RAID Family Electric vaporizer with liquid refill 21 ml
11.90 €
Currently Unavailable
Insect Repellent - mosquito repellent and tropical insect repellent, perfume free - 566.67 €/1 l
RAID Essentials Electric vaporizer 1 pc with liquid refill 27 ml
13.90 €
Currently Unavailable
Insect Repellent - mosquito repellent and tropical insect repellent, - 6.95 €/ks - from 514.81 €/1 l
RAID Family liquid refill for el. vaporizer with lavender scent 21 ml
9.49 €
Currently Unavailable
Insect Repellent - mosquito repellent, perfumed - 451.90 €/1 l
RAID Against food moths 3 pcs
5.19 €
Currently Unavailable
Insect Killer - adhesive tape, perfumed, with insecticide, protects against pantry moths, duration of protection 8 weeks, indoor use only, placement location based on pest...
RAID Family Liquid refill 21 ml
11.90 €
Currently Unavailable
Insect Repellent - mosquito repellent and tropical insect repellent, perfume free - 566.67 €/1 l
RAID Against crawling insects 400 ml
5.39 €
Currently Unavailable
Insect Repellent - ant repellent, spider repellent and cockroach repellent, perfume free - 13.48 €/1 l
RAID Essentials against flying and crawling insects 400 ml
5.89 €
Currently Unavailable
Insect Repellent - fly repellent, ant repellent and against wasps and hornets, perfume free - 14.73 €/1 l
RAID against moths with cedar scent 2 pcs
3.99 €
Currently Unavailable
Fly Trap - scented, with insecticide, protects against wardrobe moths, indoor use only, hanging, placement location based on pest occurrence, 2 pcs per pack
RAID Essentials insect light trap refill, 2 pcs
8.19 €
Currently Unavailable
Insect Killer - refill for an electric insect trap, attracts with light: fruit flies, moths, midges, flies and others, suitable for use near people, pets and plants, double-sided...