Refresh the page

Questions and answers: Seagate Exos X20 20TB SATA

This page contains frequently asked questions about Seagate Exos X20 20TB SATA. If you are considering buying this product, you may want to read the discussion or ask more questions about Seagate Exos X20 20TB SATA. They will be answered by our specialists.
Seagate Exos X20 20TB SATA - Hard Drive
Seagate Exos X20 20TB SATA
Discontinued
Help and manuals 11 Reviews 91
Dobrý den, nikde jsem nenašel info o jaký disk se jedná - technologie zápisu - CMR nebo SMR? Předem děkuji.
Dobrý Den Používá tento disk CMR nebo SMR? Bude prosím v pohodě fungovat tento disk i v desktopovém počítači jako běžný 3.5inch HDD bez nějakého dodatečného chlazení? Uvažuji o 16-20TB variantě do desktopu Mid Tower iCUE 4000X Děkuji
Dobry den, vzheledem k tomu ze interni disky s velkym ulozistem jsou mnohem dostupnější než externí, zajímalo me zda li se daji s adapterem používat úplně stejne jako externí disky s laptopem. Mam to především na zálohování souboru takže se na to pres adapter jen napojit jednou za mesic, nacházet na to soubory a nechat ho uloženy. Byl by k tomuto takový disk vhodny? Dekuji
Is it possible to move it back, if Nas will not work with it? Synology 720+ not guarantee support for it.
??????????????????
Zdravím, chtěl bych tento disk používat přes dokovací stanici jako úložiště videosouborů.Bude mi takto disk fungovat? Mám dokovací stanici s certifikací SATA I, II i III s USB-3 a zdroj má proud až 3A
Dobrý den, máme server Server Fujitsu PRIMERGY TX100 S3P s dvěmi disky WDC WD1003FBYX-50Y7B1 o velikosti 1TB. Jeden z disku začíná házet chyby. Je tento disk vhodný jako náhrada toho WD1003. Asi by bylo nejvhodnější nahradit rovnou oba disky, ale nevím zda lze nějak jednoduše zkopírovat aby server poté opět naběhl, takže zatím předpokládám, že bych nahradil jeden disk v RAID a nechal systém aby data zkopíroval sám a pak nahradím druhý disk. Bohužel tak využiji jen 1TB, jelikož do RAID asi větší disk celý využít nelze. Ale i tak, jde mi hlavně o kompatibilitu disku, aby v tom starém stroji Server Fujitsu PRIMERGY TX100 S3P fungoval. Děkuji.
Dobrý den . Zvažuji koupit HDD do ex.boxu je tento vhodný ? Pokud né tak mi prsím doporučte nějaký. Měl by sloužit primárne na přehravaní filmů na TV . Děkuji
Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Jak je to s hlučností těchto disků ve stolním PC? Jestli při zápisu nebo kopírování nejsou extrémně hlučné? Děkuji
--- 1 --- Boze to zas bude narekov ze Wokienka ukazuju iba 27,28 TB a pritom pod kapotou myslia binarne TiB. To zas bude narekov preco to ma skoro o 3 TB menej. No lebo NEMA. 30 000 000 000 000 bajtov = 30 000 000 000 kB = 30 000 000 MB = 30 000 GB = 30 TB Disk ma kapacitu 30 000 000 000 000 bajtov + tipujem zopar stoviek MB od vyrobcu ako bonus. 30 TiB = 30720 GiB = 31 457 280 MiB = 3 2212 254 720 kiB = 32 985 348 833 280 bajtov a teda aby Wokienka ukazali 30 tzv. "TB" (a mysliac pritom TiB), disk by musel mat kapacitu takmer 33 TB a teda takmer 33 bilionov bajtov miesto 30 bilionov bajtov.

Try our cookies

Alza.cz a. s., Company identification number 27082440, use cookies and other data to ensure the proper functioning of the website and, with your consent, also, among other things, to personalize advertising and the content of our websites. By clicking on the “I understand“ button, you agree to the use of cookies and the transfer of data regarding the behavior on the website for displaying targeted advertising on social networks and advertising networks on other websites.

More information
I understand Detailed settings Reject everything
P-DC1-WEB06