This page contains frequently asked questions about HiWatch HWI-B120-D/W(D)(EU) (2.8mm). If you are considering buying this product, you may want to read the discussion or ask more questions about HiWatch HWI-B120-D/W(D)(EU) (2.8mm). They will be answered by our specialists.
Dobrý den, dá se někde sehnat náhradní anténa k této kameře?
Alza Expert,16. 6. 2024
Dobrý den,
velice se omlouváme ale náhradní příslušenství nemáme v naší cenové nabídce.
V případě dalších přání či dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Se srdečnými pozdravy
Customer,6. 6. 2024
Dobrý den, jak provedu tovární nastavení?
Alza Expert,7. 6. 2024
Dobrý den,
zkuste následující postup:
otevřete webové rozhraní kamery v prohlížeči
zadejte uživatelské jméno a heslo
najděte záložku s výchozími nastaveními a vyberte jeden ze dvou režimů výchozího nastavení
počkejte, až se kamera restartuje po obnovení
lze udělat restart i přímo na kameře:
otevřete kryt kamery a najděte tlačítko pro reset
odpojte kabel kamery a znovu ho připojte, poté stiskněte a podržte tlačítko reset po dobu 20 sekund
počkejte, až se kamera restartuje
Se srdečnými pozdravy
Rostislav Štěnička,16. 5. 2024
dobry den, ma tato kamera webove rozhrani?
Dobrý den. Děkuji za otázku.
BeLa účetnictví s.r.o.,2. 1. 2024
Na krabici, ani v manuálu není uvedeno defaultní heslo pro admin. Jaké heslo mám tedy použít?
S pozdravem
Customer,12. 5. 2022
ALANYX s.r.o.,7. 1. 2024
ALANYX s.r.o.,7. 1. 2024
Tiez som to cez wifi nedostal do aplikacie, kabel bez problemov.
děkuji za Váš dotaz.
Návod naleznete na stránkách výrobce, odkaz naleznete zde: External Link srdečnými pozdravy
výrobce jako napájení uvádí 12 VDC ± 25%, 5.5 mm coaxial power plug.