Refresh the page

Questions and answers: GORENJE NRS9182VB InverterCompressor

This page contains frequently asked questions about GORENJE NRS9182VB InverterCompressor. If you are considering buying this product, you may want to read the discussion or ask more questions about GORENJE NRS9182VB InverterCompressor. They will be answered by our specialists.
GORENJE NRS9182VB InverterCompressor - American Refrigerator
GORENJE NRS9182VB InverterCompressor
Discontinued
Help and manuals 31 Reviews 17
Pro ty co že začátku nefunguje vyrobnik ledu jako mně. Vypnout lednici na minutku že sítě. Po zapnutí po minutě stlačit tlačítko alarm+mraznička. Po 5 sekundách pipne a led pokud je v nadržce se otočí a vypadne. Pokud není led vůbec nahoře v té misce stisknout alarm + chladnička, začne se napouštět voda.
Dobrý den mám prosbu lednice Gorenje vyrobí led ale už ho nepreklopi do zásobníku na led
Dobrý deň mám americkú chladničku Gorenje NRS9182VXB1 InverterCompressor nerez. Od včera poobede z ničoho nič prestala robiť ľad, skúšala som ju aj na chvíľu vypnúť zo siete ale nič. Vodu si natiahne asi ked som dobre počula ale niesom si istá ale lad žiadny. Moze byt problém ze uz dlhšie svieti kontrolka na výmenu tej bombicky filtra ? Podľa mňa toto by to nemalo ovplyvniť. Skúšala som aj kombináciu alarm +chladnička a alarm +mraznička, len to naberie vodu a potom to preteka cele na podlahu 😃 poraďte prosim co s tým. Má len rok. Nikde nieje nič zaseknute uz som pozerala. Ďakujem.
Dobrý den, do tvořítka ledu neteče voda. Co s tím? Děkuji
Dobrý den. Mame lednicku od nedele ale porad sme neprisli na to jak se tam napousti voda do vyrobniku ledu.
Dobrý den, jaký je prosím vnitřní rozměr největší z polic v lednici. Děkuji Lucie
Dobrý den u lednice goenje je teplota chladničky nižší než ukazuje display potraviny zmrznou, nastavím 8 stupňů a skutečná teplota je 0,dám 6 a je -2 nevíte co s tím díky Dvořák
Dobrý den, když mám v dávkovači vytvořený led, tak do dávkovače se někudy dostává z venku teplo a led mi rozmrazuje. Když si chci nadávkovat led do sklenice, vždy první chrstne voda, teprve pak padá led. Teď jsme přes zimu výrobník ledu nepoužívali, ale zbylý led se slepil do jednoho velkého bloku a dávkovač s tím není schopen nic udělat. Nedokáže se otočit a led rozbít. IceBox také nejde z mrazáku vytáhnout, protože to celé nějak přimrzlo. Je nějaká možnost jak jednoduše rozmrazit zásobník ledu tak, aby šel alespoň vytáhnout? Dá se nějak zabránit tání ledu v zásobníku, aby z něj nevytékala voda?
Dobrý den jak velký je zásobník na vodu? Nikde se tento údaj nemůžu dopátrat. Děkuji
Dobrý den, dnes nám dovezli lednici Gorenje NRS9182VB. Bohužel nám ale nenatéká voda z tanku do výrobníku ledu. Kde je chyba ??? V návodu se nic takového nepíše, jak popřípadě aktivovat výrobník ledu. Samozřejmě máme vše zapnuté, voda v tanku je napuštěná, a ICE of nesvítí, tedy výroba kostek je zapnutá.

Try our cookies

Alza.cz a. s., Company identification number 27082440, use cookies and other data to ensure the proper functioning of the website and, with your consent, also, among other things, to personalize advertising and the content of our websites. By clicking on the “I understand“ button, you agree to the use of cookies and the transfer of data regarding the behavior on the website for displaying targeted advertising on social networks and advertising networks on other websites.

More information
I understand Detailed settings Reject everything
P-DC1-WEB01