This page contains frequently asked questions about ALZATOOLS Chainsaw single-hand AKU CMCHS20V BatteryONE 20V (without AKU). If you are considering buying this product, you may want to read the discussion or ask more questions about ALZATOOLS Chainsaw single-hand AKU CMCHS20V BatteryONE 20V (without AKU). They will be answered by our specialists.
ALZATOOLS Chainsaw single-hand AKU CMCHS20V BatteryONE 20V (without AKU)
Alza Expert,21. 3. 2024
Dobrý den,
Na základě těchto informací doporučuji použít pilník s průměrem, který odpovídá řetězu vaší motorové pily. Obvykle jsou pilníky pro řetězy k dispozici v různých průměrech, například 4 mm, 4,8 mm nebo 5,2 mm. Doporučuji se zaměřit na pilník s průměrem 4,8 mm