Questions and answers: 77" LG OLED77GX3LA
This page contains frequently asked questions about 77" LG OLED77GX3LA. If you are considering buying this product, you may want to read the discussion or ask more questions about 77" LG OLED77GX3LA. They will be answered by our specialists.
77" LG OLED77GX3LA - Television
77" LG OLED77GX3LA
Discontinued
Accessories Help and manuals 5
Dobrý den, koupil jsem si 55ku nebyl tam žádný 3měsíční gamepass??
zdravim,jak je mozny ze rozdil 10" u 55 a 65 je cca 15tisic,a u 65 a 77 je to skoro 80tisic ? :D
Dobrý den, u modelů s 55" a 65" píšete že mají obnovovací frekvenci panelu 100Hz, u 77" pouze 50 Hz. Je to tak správně? Nemělo by to být také 100 Hz? Děkuji....