Questions and answers: 65" LG OLED65B46
This page contains frequently asked questions about 65" LG OLED65B46. If you are considering buying this product, you may want to read the discussion or ask more questions about 65" LG OLED65B46. They will be answered by our specialists.
65" LG OLED65B46 - Television
65" LG OLED65B46
Discontinued
Cheap variants Accessories Help and manuals 10 Reviews 33
Dobry den ma tento model aplikaciu oktagon.tv ?
Dobrý den, K televizi máte doporučený stěnový držák AlzaErgo FXL05B Frame XL fixní 43"-90", který je tlustý pouze 29 mm od zdi. Dle fotek jsou konektory na TV z boku, ale i přímo. Při pohledu na televizi z přední části, jsou konektory na pravé straně. Napájení 230 V mám připravené přímo za TV, ale HDMI kabely potřebuji protáhnout husím krkem do skříněk dole pod TV. Husí krk je při pohledu na TV zepředu na pravé straně. Bude zde při instalaci doporučeného TV držáku dostatek místa pro kabeláž?? Napájecí kabel k TV má úhlový konektor nebo ne?? Děkuji za info.