Questions and answers: 32" LG Ergo 32UN880K-B
This page contains frequently asked questions about 32" LG Ergo 32UN880K-B. If you are considering buying this product, you may want to read the discussion or ask more questions about 32" LG Ergo 32UN880K-B. They will be answered by our specialists.
32" LG Ergo 32UN880K-B - Monitor
32" LG Ergo 32UN880K-B
Currently Unavailable
Accessories Help and manuals 2 Reviews 2
z obrazku jsem nepochopil,jak je monitor připevněný na desku stolu( k desce stolu)?
Prosím vás, akú to má vlastne uhlopriečku?! Z označenia modelu sa dá predpokladať, že 31,5"- 32", v špecifikácii uvádzate, tuším, 26" a na energetickom štítku je zase 32". Aká je realita?