Dried Meat for Dogs
Dried Meat for Dogs – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 93
Akinu Rabbit ears with chicken 200 g
from
6.39 €
3.55 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Jerky rabbit and chicken, for all dogs with normal activity, animal protein 96.2% - from 3.55 €/100 g
Kiwi Walker Freeze dried lamb 90 g
7.29 €
8.10 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Jerky training, lamb, for all dogs with normal activity, animal protein 50%, fat (animal) 20%, grain-free, without conservants and freeze-dried - 8.10 €/100 g
Rasco Premium Delicacy Chicken Slices 80 g
from
1.53 €
2.99 €/100 g
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Treats for all dogs, fat 2%
Rasco Premium Chicken and Cod Sushi Delicacy 80 g
2.99 €
3.74 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Treats for all dogs, fat 2%
Sokol Falco Snack Beef tripe dried 70 g
from
1.94 €
3.56 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Jerky for strengthening chewing muscles, skin and coat supplement, musculoskeletal nutrition and reward, beef, for all dogs with normal activity, grain-free -...
BiBi CHEW - Natural deer skin 100 g
5.19 €
5.19 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Treats deer, for all dogs activity
Rasco Premium Delicacy duck sandwich with cod 80 g
2.99 €
3.74 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Treats for all dogs, fat 8%
BiBi CHEW - Natural horse leather 100 g
4.29 €
4.29 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Treats horse, for all dogs activity
Chumak 100% Turkey breast dried 50 g
6.69 €
13.38 €/100 g
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Jerky for all dogs with normal activity, animal protein 82.9%, meat content in dry matter 100%, fat 4.78%, grain-free, hypoallergenic , sensitive, diet, salt-free and handmade...
Kiwi Walker Freeze dried chicken hearts 60 g
6.49 €
10.82 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Jerky training, chicken, for all dogs with normal activity, animal protein 70%, fat (animal) 10%, grain-free, without conservants and freeze-dried - 10.82 €/100 g
Snout 100% Pork tongue dried 50 g
from
4.35 €
11.58 €/100 g
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Jerky for all dogs with normal activity, animal protein 55%, meat content in dry matter 100%, fat 29%, grain-free, without conservants, free of GMOs, with antioxidants,...
Chumak 100% Pork tongue dried 100 g
7.99 €
7.99 €/100 g
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Jerky for all dogs with normal activity, animal protein 55%, meat content in dry matter 100%, fat 29%, grain-free, without conservants, free of GMOs, with antioxidants,...
Chumak 100% Turkey breast dried 100 g
from
8.39 €
11.19 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Jerky for all dogs with normal activity, animal protein 82.9%, meat content in dry matter 100%, fat 4.78%, grain-free, hypoallergenic , sensitive, diet, salt-free and handmade...
Platinum Natural Fit-Bits Mobility 150 g
8.79 €
5.86 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Treats training, chicken, for medium-sized large dogs with normal and with high activity, animal protein 25%, meat content in dry matter 73%, fat (chicken) 11%, with Joint...
Chumak 100% Beef hind leg dried 100 g
11.19 €
11.19 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Jerky for all dogs with normal activity, animal protein 68.3%, meat content in dry matter 100%, fat 7.82%, grain-free, without conservants, free of GMOs, with antioxidants,...
Čumák 100% Pork chop dried 100 g
from
6.67 €
8.89 €/100 g
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Jerky reward for all dogs with normal activity, animal protein 75.3%, meat content in dry matter 100%, fat 5.44%, grain-free, without conservants, free of GMOs, diet, salt-free...
Platinum Natural Fit-Bits Relax 150 g
8.79 €
5.86 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Treats training and soothing, chicken, for medium-sized large dogs with normal and with high activity, animal protein 25%, meat content in dry matter 73%, fat (chicken) 11%,...
Chumak 100% Turkey hearts dried 100 g
8.89 €
8.89 €/100 g
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Jerky for all dogs with normal activity, animal protein 64%, meat content in dry matter 100%, fat 15%, grain-free, without conservants, free of GMOs, with antioxidants,...
Platinum Natural Fit-Bits Protect 150 g
8.79 €
5.86 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Treats training and against parasites, chicken, for medium-sized large dogs with normal and with high activity, animal protein 25%, meat content in dry matter 73%, fat...
Snout 100% Beef hind leg dried 50 g
from
5.32 €
14.18 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Jerky for all dogs with normal activity, animal protein 68.3%, meat content in dry matter 100%, fat 7.82%, grain-free, without conservants, free of GMOs, with antioxidants,...
Akinu Chicken Cubes with Carrot 300g
7.99 €
2.66 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Jerky chicken, for small medium-sized dogs with normal activity, animal protein 67% - 2.66 €/100 g
Kiwi Walker Freeze dried duck necks 70 g
7.23 €
10.33 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Jerky duck, for all dogs with normal activity, animal protein 60%, fat (animal) 10%, grain-free, without conservants and freeze-dried - 10.33 €/100 g
Chumak 100% Chicken strips dried 100 g
from
7.11 €
8.89 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Jerky skin and coat supplement and reward, chicken, for all dogs with normal activity, animal protein 80%, meat content in dry matter 100%, fat (chicken) 4.37%, grain-free,...
Grand chicken meat dried 100 g
from
2.40 €
2.79 €/100 g
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Dog Jerky chicken, for all dogs with normal activity, fat 5% - from 2.79 €/100 g
In the category Dried Meat for Dogs on Alza.sk, we currently have a total of 93 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Sušené maso pro psy
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Szárított hús kutyának