Cat Litter
Cat Litter – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 140
Bedcell organic cellulose bedding 10 l
Amazing Deal
6.69 €
Save 1.03 €
1.56 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - cellulosic, Dust-Free, odour-absorbing, also suitable for small animals, highly absorbent, flushable, non-irritating for paws and antiallergenic, 4,3kg /10l -...
Cat Step Tofu Lotus 5,4 kg 12 l
15.90 €
2.94 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - tofu, scented, odour-absorbing, highly absorbent and flushable, 5,4kg /12l - 2.94 €/1 kg
Mikes Standard clumping litter 5 kg
3.69 €
0.74 €/kg
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - natural, clumping, odour-absorbing and also suitable for small animals, 5kg - 0.74 €/1 kg
Magnum Tofu Litter Lavender 10 l
7.90 €
1.98 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - tofu, Dust-Free and clumping, 4kg /10l - 1.98 €/1 kg
MAGIC PEARLS Catcolite ML Bentonite Ultra White 10L
9.99 €
2.32 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - bentonite, Dust-Free and clumping, 4,3kg /10l - 2.32 €/1 kg
Super Benek Corn Sea Breeze 25 l
from
18.73 €
1.46 €/kg
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - natural, Dust-Free, scented and clumping, 15,7kg /25l - from 1.46 €/1 kg
Super Benek Compact 10 l
8.49 €
1.06 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - bentonite, Dust-Free and clumping, 8kg /10l - 1.06 €/1 kg
Super Benek Green Forest 10 l
from
6.56 €
0.91 €/kg
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - bentonite, Dust-Free, scented and clumping, 8kg /10l - from 0.91 €/1 kg
Pet Chef clumping mineral litter 10 l
from
5.60 €
0.81 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - bentonite, clumping and also suitable for small animals, 7,7kg /10l - from 0.81 €/1 kg
Super Benek Green Forest 25 l
from
18.48 €
1.13 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - bentonite, Dust-Free, scented and clumping, 20kg /25l - from 1.13 €/1 kg
animALL Silicate bedding natural 7,6 l
9.59 €
3.09 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - silica gel, Dust-Free, odour-absorbing, fragrance free and non-irritating for paws, 3,1kg /7,6l - 3.09 €/1 kg
Cat Step Tofu Green Tea 2,7 kg
8.49 €
3.14 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - clumping, scented and clumping, 2,7kg /6l - 3.14 €/1 kg
Fine Cat Nature cat litter 8 kg
from
6.89 €
1.01 €/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - natural, clumping, 8kg /8l - from 1.01 €/1 kg
Super Benek Compact Citrus Freshness 25 l
22.89 €
1.14 €/kg
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - bentonite, Dust-Free, scented and clumping, 20kg /25l - 1.14 €/1 kg
Calibra EAZZY Cat Litter Fine 10 kg
8.29 €
0.83 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - natural, Dust-Free and clumping, 10kg - 0.83 €/1 kg
Pet Paradise silicate 10,2 l
from
12.38 €
2.96 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - silica gel, Dust-Free, odour-absorbing, fragrance free, highly absorbent and antiallergenic, 4,4kg /10,2l - from 2.96 €/1 kg
Super Benek Economic 10 l
from
5.39 €
0.75 €/kg
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - bentonite, Dust-Free and clumping, 8kg /10l - from 0.75 €/1 kg
Mikes Parfum clumping with fragrance 5 kg
Great price
4.39 €
0.88 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - natural, scented, clumping and odour-absorbing, 5kg - 0.88 €/1 kg
Cat Step Tofu Original 2,7 kg
8.49 €
3.14 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - clumping, clumping, odour-absorbing, fragrance free, highly absorbent and flushable, 2,7kg /6l - 3.14 €/1 kg
Joe's Cat highly absorbent recycled paper litter 8 l
5.19 €
1.73 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - natural, Dust-Free and clumping, 3kg /8l - 1.73 €/1 kg
Fitmin For Life Litter with scent for cats Sea breeze 8,6 kg 10 l
9.59 €
1.12 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - bentonite, Dust-Free, odour-absorbing and highly absorbent, 8,6kg /10l - 1.12 €/1 kg
Asan Cat Fresh Blue 10 l
6.29 €
3.15 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - Dust-Free, 2kg /10l - 3.15 €/1 kg
Magnum Tofu Cat Litter – Lavender, 18 litres
13.89 €
1.93 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - tofu, clumping and highly absorbent, 7,2kg - 1.93 €/1 kg
Magnum Tofu litter green tea 6 l
5.39 €
2.16 €/kg
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Litter - tofu, Dust-Free and clumping, 2,5kg /6l - 2.16 €/1 kg
In the category Cat Litter on Alza.sk, we currently have a total of 140 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Stelivo pro kočky
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Macska alom