Cat Food Pouches IAMS
Cat Food Pouches IAMS – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 15
IAMS Delights for kittens with chicken in sauce multipack 12 × 85 g
8.19 €
0.80 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, animal protein 8.6%, fat 4.1%, grain-free - 0.80 €/100 g
IAMS Naturally for adult cats with lamb, tuna, salmon and chicken in sauce 12 × 85 g
8.19 €
0.80 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, fat 5.1% - 0.80 €/100 g
IAMS Delights for adult cats with poultry, lamb and beef in sauce 12 × 85 g
Great price
7.49 €
Save 0.70 €
0.73 €/100 g
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, animal protein 9.2%, fat 4.8%, grain-free - 0.73 €/100 g
IAMS Naturally for senior cats with lamb and salmon meat in sauce 12 × 85 g
8.19 €
0.80 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all senior breeds with low with normal activity, fat 4.5% - 0.80 €/100 g
IAMS Naturally for adult cats with marine fish meat in sauce 12 × 85 g
9.36 €
0.92 €/100 g
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, fat 5.1%, without conservants - 0.92 €/100 g
IAMS Naturally Capsule cod in sauce 85 g
2.09 €
2.46 €/100 g
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, animal protein 9.3%, fat 5.1%, grain-free - 2.46 €/100 g
IAMS Delights for adult cats - with chicken and turkey in sauce 85 g
from
1.09 €
1.69 €/100 g
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, animal protein 9.2%, fat 4.8%, grain-free - from 1.69 €/100 g
IAMS Naturally Chicken & lamb in sauce 85 g
from
0.90 €
1.40 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all breeds - from 1.40 €/100 g
IAMS Delights for adult cats - with tuna and herring in jelly 85 g
1.48 €
1.74 €/100 g
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, animal protein 9.2%, fat 4.8%, grain-free - 1.74 €/100 g
+Gift Cat Food Pouch IAMS with a value of 1.48 €
IAMS Naturally Capsule tuna in sauce 85 g
from
0.90 €
1.40 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch with low with normal activity - from 1.40 €/100 g
IAMS Naturally Capsule Senior lamb in sauce 85 g
1.19 €
1.40 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all senior breeds with low with normal activity, animal protein 9.3%, meat content in dry matter 38%, fat 5.1%, grain-free - 1.40 €/100 g
IAMS Naturally Capsule lamb in sauce 85 g
from
1.09 €
1.69 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch with low with normal activity - from 1.69 €/100 g
IAMS Naturally Capsule herring in sauce 85 g
from
0.90 €
1.40 €/100 g
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, animal protein 9.3%, meat content in dry matter 38%, fat 5.1%, grain-free - from 1.40 €/100 g
IAMS Delights for senior cats - with chicken in sauce 3 × 85 g
2.89 €
1.13 €/100 g
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all senior breeds with low with normal activity, animal protein 8.6%, fat 4.1%, grain-free - 0.96 €/ks - from 1.13 €/100 g
IAMS Sea and Land, Meat in Sauce, Pockets, Multi-pack, 4080g
33.17 €
0.81 €/100 g
In stock > 5 pcs at the supplier's
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, animal protein 9.2%, fat 4.8%, grain-free - 0.81 €/100 g
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Kapsičky pro kočky