Cat Food Pouches Felix
Cat Food Pouches Felix – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 36
Felix Deliciously Sliced pouches for cats, beef, chicken, duck, turkey in jelly 12x80g
8.49 €
0.88 €/100 g
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, fat 3.4% - 0.88 €/100 g
Felix Fantastic DUO chicken and kidneys, beef and poultry, turkey and liver, lamb and veal 4x85g
from
2.75 €
0.94 €/100 g
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, fat 2.5% - from 0.94 €/100 g
Felix Fantastic pouches for cats, chicken and beef 4x85g
from
2.75 €
0.94 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, fat 2.5% - from 0.94 €/100 g
Felix Fantastic pouches for cats, salmon and halibut in jelly, 4x85g
from
2.87 €
0.94 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, fat 2.5% - from 0.94 €/100 g
Felix Sensations Jellies pouches for cats, salmon and cod in jelly 4x85g
from
2.75 €
0.94 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, fat 2.5% - from 0.94 €/100 g
Felix Sensations Jellies pouches for cats, beef and chicken in jelly 4x85g
3.19 €
0.94 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, fat 2.5% - 0.94 €/100 g
Felix Sensations Sauces pouches for cats, turkey and lamb in sauce 4x85g
from
2.87 €
0.94 €/100 g
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, fat 2.5% - from 0.94 €/100 g
Felix Sensations Sauces cod and sardines 4 x 85 g
from
3.61 €
1.11 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, fat 2.5% - from 1.11 €/100 g
Felix Fantastic pouches for cats, rabbit and lamb in jelly, 4x85g
from
2.87 €
0.94 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, fat 2.5% - from 0.94 €/100 g
Felix Tasty Shreds pouches for cats, salmon and tuna in juice 4x80g
from
2.75 €
1 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, fat 2.6% - from 1 €/100 g
Felix Tasty Shreds pouches for cats, beef and chicken in gravy 4x80g
from
2.75 €
1 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, fat 2.6% - from 1 €/100 g
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Kapsičky pro kočky
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Alutasakos macskaeledel