Self-Tanning Sticks
Self-Tanning Sticks – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 27
BEAUTY OF JOSEON Matte Sun Stick Mugwort + Camelia SPF50+/PA++++ 18g
15.89 €
88.28 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen Stick with SPF 50, 18 ml volume - 88.28 €/100 g
SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Silky-Fit Sun Stick 20 g
17.90 €
89.50 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen Stick with SPF 50 - 89.50 €/100 g
PIZ BUIN Mountain Sun Cream + Stick 2in1 SPF50+ 20 ml
16.19 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen Stick with SPF 50, 20 ml volume
AVENE SunsiStick KA SPF 50+ 20 g
21.90 €
109.50 €/100 g
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen Stick with SPF 50, 20 ml volume, for body - 109.50 €/100 g
PIZ BUIN Mountain Sun Cream + Stick 2in1 SPF30 20 ml
Amazing Deal
13.29 €
Save 2.61 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen Stick with SPF 30, 20 ml volume
PIZ BUIN In Sun Lipstick Aloe Vera Extra Care SPF 30 4,9 g
4.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen Stick moisturizing, nourishing, flavour: vanilla, scent: vanilla, active ingredients: aloe Vera and vitamin E
L'ORÉAL PARIS Bright Reveal Daily UV Stick SPF 50+, sunscreen stick, 9ml
13.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen Stick - for pigment spots, with UV filter, provides very high protection against UVB and UVA rays, helps prevent dark spots and signs of aging, suitable for sensitive and...
GARNIER Ambre Solaire Super UV Stick SPF 50+, 9ml
9.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen Stick with SPF 50, 9 ml volume
LA ROCHE-POSAY Anthelios UV Sport stick SPF50+ 8 g
22.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen Stick
MÁDARA Mineral sunscreen stick SPF50 12 g
24.90 €
207.50 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen Stick - 207.50 €/100 g
VICHY Capital Soleil UV Aqua stick SPF50+ 9 g
22.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen Stick
A-Derma PROTECT X-TREM Transparent stick with very high protection SPF 50+ 8g
15.78 €
197.25 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen Stick with SPF 50, for face and for body - 197.25 €/100 g
BIODERMA Photoderm Stick SPF 50+ 15 g
27.90 €
186 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen Stick - 186 €/100 g
SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Silky-Fit Sun Stick 7 g
9.19 €
131.29 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen Stick - 50 SPF with high protection, for the mature, sensitive, normal, dry skin, Korean cosmetics, moisturizing, soothing, antioxidant, regenerative, does not stain,...
CELIMAX Oil Control Mattifying Sun Stick SPF 50+ 19 g
Amazing Deal
15.49 €
Save 2.84 €
81.53 €/100 g
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen Stick - 81.53 €/100 g
ABIB Quick Sunstick Protection Bar SPF50+ 22 g
17.19 €
78.14 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen Stick with SPF 50, 22 ml volume - 78.14 €/100 g
GARNIER Ambre Solaire Super UV stick SPF 50+, 18 g
11.90 €
66.11 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen Stick - 66.11 €/100 g
DERMACOL Waterproof Sunscreen Solid Stick SPF 50 15 g
11.90 €
79.33 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen Stick - 0.50 €/pcs - from 79.33 €/100 g
TOCOBO Airy Cotton Soft Sun Stick SPF 50+ Mini 11 g
9.59 €
87.18 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen Stick - 87.18 €/100 g
TOCOBO Cica Cooling Sun Stick SPF 50+ Mini 11 g
9.59 €
87.18 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen Stick - 87.18 €/100 g
COLLISTAR Sun Stick SPF50+ 8 ml
21.90 €
243.33 €/100 ml
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen with SPF 50
TOCOBO Vita Waterproof Sun Stick SPF 50+ Mini 11 g
9.59 €
87.18 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen Stick - 87.18 €/100 g
SKINFOOD Carrot Carotene Air Sun Stick 18,5 g
21.99 €
118.86 €/100 g
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen Stick - 118.86 €/100 g
COSRX Airy-Light Invisible Sunstick 19 g
14.09 €
74.16 €/100 g
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sunscreen Stick - 74.16 €/100 g
In the category Self-Tanning Sticks on Alza.sk, we currently have a total of 27 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Opalovací tyčinky
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Napvédő stift