Office Supplies KORES
Office Supplies KORES – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 176
KORES Aqua Correction Fluid 20ml – Pack of 3
4.19 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Whitener - suitable for all types of corrections, water-based, with a mixing ball, quick-drying, very good coverage, volume 20ml, 3 pcs per pack
KORES 75 x 75 mm, 100 petals, neon pink - pack of 3
4.59 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Memo Pad
KORES transparent 33 m x 12 mm - pack of 3
2.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Duct Tape - office, tape width of 12mm, roll of 33m - 0.08 €/1 m
KORES K-MARKER permanent CD holder, thin, black - pack of 3
2.89 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Marker , round tip, width 1mm bit, 3 in package
KORES 125 x 75 mm, 100 leaves, yellow - pack of 3
4.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Memo Pad
KORES transparent 33 m x 19 mm - pack of 3
3.29 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Duct Tape - office, tape width of 19mm, roll of 33m - 0.10 €/1 m
KORES 75 x 75 mm, 100 leaves, yellow - pack of 3
2.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Memo Pad
KORES round 33 mm, 100 pcs - pack of 3
3.29 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Paper Clips - 33mm size, metal, 100 pc(s) in package
KORES K-Marker Metallic Set of 4, Metallic Colours (Gold, Silver, Copper, Chrome Pink)
6.29 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Marker , round tip, width 2,5, 4 in package
KORES KOLORES Selection 72 colours
32.90 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Coloured Pencils - KORES, triangular form, with soft graphite
KORES KOLORES Selection 50 colours
20.90 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Coloured Pencils - KORES, triangular form, with soft graphite
KORES 75 x 75 mm, 75 sheets, transparent
from
3.23 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Memo Pad - self-adhesive attachment, size 75 x 75 mm, 75 sheets, transparent
KORES ROLLiX 8 m x 5 mm, mix of colours - pack of 2
4.59 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Correction Tape
KORES SCOOTER Coloured Paisley 8m x 4,2mm
3.79 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Correction Tape - dry corrector, disposable, with auxiliary wheels, ergonomic shape, does not leave marks and does not peel
KORES Correction Fluid 20ml – Pack of 3
4.19 €
In stock 4 pcs at the supplier's
Whitener - suitable for all types of corrections, solvent-based, with a mixing ball, quick-drying, very good coverage, 20ml volume, pack of 3
Kores 28ml Black
from
2.12 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stamp Ink - Czech production and quality, resistant to UVA radiation, it won't fade, with an applicator, intense black colour, Suitable for self-dipping stamps and classic stamp...
Kores 7 x 11 cm, black
2.89 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ink Pad - classic, dimensions 7×11 cm, black filling
KORES Glue Roller permanent 8 mm x 10 m
from
4.58 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tape Dispenser -
KORES 7 x 11 cm, not inflated
2.89 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Ink Pad - rectangular, dimensions 110 × 70 mm (W × D), without filling
KORES for microtubes 0.5 mm HB - 12 x 12 solids in pack
from
6.79 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Graphite Pencil Refill refill for micropencil, hardness HB (No, 2), diameter 0,5 mm mm
KORES 28 ml red - pack of 10
18.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stamp Ink - 67.50 €/100 ml
KORES 28 ml blue - pack of 10
18.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stamp Ink - 67.50 €/100 ml
KORES 28 ml green - pack of 10
18.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stamp Ink - 67.50 €/100 ml
KORES No. 10, 1000 pcs - pack of 3
2.09 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Office Staples 1000 pc(s), staple size 10, maximum number of stapled sheets - 15 pc(s)
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Papírnictví
Für den Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte
Bürobedarf
Für den Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte
Bürobedarf
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Irodaszerek