New Arrivals - Curling Irons
All from 27
Remington CI6525 Pro Soft Curl 25mm
New arrival
31.59 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Curler - clamp, diameter: 25mm, material ceramics and titanium, max. temperature 220°C, automatic shutdown, cold tip and ionisation, number of temperature settings: 10,...
Remington CI89H1 Hydraluxe
New arrival
58.89 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Curler - conical, diameter: 32mm, material ceramics, max. temperature 210°C, automatic shutdown and cold tip, number of temperature settings: 5, heat-up time 30s, input power...
Remington CI1A119 19mm
New arrival
27.29 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Curler - clamp, diameter: 19mm, material ceramics, max. temperature 190°C, automatic shutdown and cold tip, number of temperature settings: 1, heat-up time 90s, input power 32...
Remington CI5860 Botanicals
New arrival
50.39 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Curler - conical, diameter: 13mm, material ceramics, max. temperature 210°C, automatic shutdown and cold tip, number of temperature settings: 9, heat-up time 30s, input power...
Remington CI1119 MyStylist 19 mm
New arrival
25.19 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Curler - clamp, diameter: 19mm, material ceramics, max. temperature 190°C, automatic shutdown and cold tip, number of temperature settings: 1, heat-up time 90s, input power 32...
Remington CI93x5 Gloss Tapered
New arrival
46.29 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Curler - conical, diameter: 25mm, material ceramics, max. temperature 210°C, automatic shutdown, cold tip and lcd display, number of temperature settings: 9, heat-up time 30s,...
L'ORÉAL PROFESSIONNEL Tecni.Art Flex Blowdry 150ml
New arrival
25.29 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Cream - professional, for all hair types, protects from high temperature, volume 150 ml - 16.86 €/100 ml
L'ORÉAL PROFESSIONNEL Tecni. Art All In 1 Perform 190ml
New arrival
26.59 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - professional, for all hair types, protects from high temperature, external influences and breakage, volume 190 ml - 13.99 €/100 ml
MARIA NILA Gloss Coat 50ml
New arrival
15.69 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - professional and vegan, for normal hair, protects from high temperature, volume 50 ml - 31.38 €/100 ml
SCHWARZKOPF Gliss Ultimate Repair Micro-Repair 150 ml
New arrival
7.89 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - for damaged hair, protects from high temperature, split ends and breakage, volume 150 ml - 5.26 €/100 ml
Laifen S1 Creamy White
109.49 €
Ordered on request
Hair Curler - automated, diameter: 32mm, material ceramics, max. temperature 200°C, automatic shutdown, ionisation and travel bag, number of temperature settings: 3, heat-up time...
Laifen S1 Misty Black
109.49 €
Ordered on request
Hair Curler - automated, diameter: 32mm, material ceramics, max. temperature 200°C, automatic shutdown, ionisation and travel bag, number of temperature settings: 3, heat-up time...
Remington CI5519 Pro Tight Curl 19mm
New arrival
29.39 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Curler - clamp, diameter: 19mm, material ceramics and titanium, max. temperature 210°C, automatic shutdown and cold tip, number of temperature settings: 8, heat-up time 90s,...
GOLDWELL Dualsenses Rich Repair Restoring Serum Spray 150 ml
New arrival
24.59 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - for nutrition and regeneration - 16.39 €/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Curls & Waves Bundling Spray 150 ml
New arrival
24.59 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - professional and vegan, for wavy and curly hair, protects from high temperature, volume 150 ml - 16.39 €/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Colour Repair & Radiance Balm 75 ml
New arrival
29.39 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Cream - professional and vegan, for fine hair, protects from high temperature and split ends, volume 75 ml - 39.19 €/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Pure Hydration-in-Hydrating Spray 150 ml
New arrival
24.59 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - professional and vegan, for all hair types, protects from high temperature, volume 150 ml - 16.39 €/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Just Smooth 6 Effects Serum 100 ml
New arrival
28.79 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - - 28.79 €/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Bond Pro Repair & Structure Spray 150 ml
New arrival
24.59 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - professional and vegan, for weak and thinning hair, protects from high temperature, volume 150 ml - 16.39 €/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Blondes & Highlights Brilliance Serum Spray 150 ml
New arrival
24.59 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - - 16.39 €/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Bond Pro Day & Night Bond Booster 75 ml
New arrival
29.39 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Cream - professional and vegan, for weak and thinning hair, protects from high temperature, volume 75 ml - 39.19 €/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Just Smooth Taming Oil 100 ml
New arrival
29.39 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Oil for frizzy and unruly hair, effect: smoothing, 100 ml volume, unisex - 29.39 €/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Rich Repair 6 Effects Serum 100 ml
New arrival
28.79 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Serum - for nutrition and regeneration - 28.79 €/100 ml
GOLDWELL Dualsenses Ultra Volume Bodifying Spray 150 ml
New arrival
24.59 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Styling Spray - professional and vegan, for fine hair, protects from high temperature, volume 150 ml - 16.39 €/100 ml