Medik8
We can deliver Medik8 products on the same day! Most products are in stock, so you don't have to wait. Place your order from the comfort of your home and have it delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Why shop anywhere else but on Alza.cz?
Continue
All from 31
MEDIK8 Intelligent Retinol Smoothing Night Cream 50 ml
70.59 €
Currently Unavailable
Face Cream unisex night, skin type: sensitive, oily, normal, dry and mature, effect: moisturising, nourishing and regenerating, 50 ml - 141.18 €/100 ml
MEDIK8 Press & Glow 200 ml
Great price
36.90 €
Currently Unavailable
Face Tonic - for cleansing the skin - 18.45 €/100 ml
MEDIK8 Blemish SOS 15 ml
28.90 €
Currently Unavailable
Face Gel - soothing and softening, with a volume of 15ml, suitable for unisex, for oily skin type(s) - 192.67 €/100 ml
MEDIK8 Press & Glow (refill) 200 ml
33.49 €
Currently Unavailable
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature skin types - 16.75 €/100 ml
MEDIK8 Crystal Retinal Ceramide Eye 6 15 ml
Amazing Deal
65.79 €
Currently Unavailable
Eye Cream - reduces dark circles and swelling, moisturizing - 438.60 €/100 ml
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Alza