Drugstore ZIAJA
Drugstore ZIAJA – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 184
ZIAJA Vitamin C. B3 Niacinamide Active Facial Serum 30 ml
4.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 14.97 €/100 ml
ZIAJA Goat Milk Smoothing Facial Serum 50ml
5.19 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 10.38 €/100 ml
ZIAJA Cucumber Facial Cream 50 ml
from
2.34 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream for women daily and night, skin type: oily, normal and mixed, effect: moisturising, soothing and brightening, 50 ml - from 5.18 €/100 ml
ZIAJA Cream Shower Soap Cashmere Proteins 500 ml
3.29 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Cream - for both women and men suitable for sensitive, oily, normal, combination and dry skin, cleaning, ideal for dry skin, 500 ml volume - 0.66 €/100 ml
ZIAJA Orange Butter Body Milk 400 ml
4.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, moisturising, soothing and strengthening, for oily, normal, combination, dry and mature skin, paraben-free and pH neutral, 400 ml volume -...
ZIAJA Acai Berry Facial Toner with Hyaluronic Acid 200 ml
3.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature skin types - 1.90 €/100 ml
ZIAJA Goat Milk Mask 200 ml
2.99 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hair Mask for women, conditioner, for damaged and dry hair, 200ml volume, effect: hydration, nutrition and regeneration - 1.50 €/100 ml
ZIAJA Lemon cake Sugar body scrub 300 ml
7.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Scrub - body, removes dead skin cells - 2.63 €/100 ml
ZIAJA Cocoa Butter Shampoo 400 ml
2.89 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for damaged, dry, unruly and frizzy hair, hydrates, repair effect, anti-dandruff, smoothing, volume 400 ml, vegan, alcohol-free - 0.72 €/100 ml
ZIAJA Cashmere Proteins Nourishing Body Milk 400 ml
4.89 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - women's and men's, moisturising, regenerating and soothing, for oily, normal, combination, dry and mature skin, contains shea butter, paraben-free and pH neutral, 400...
ZIAJA Family Shampoo for normal hair - fig 500 ml
3.39 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shampoo - liquid (classic), for normal hair, hydrates, repair effect, volume 500 ml, alcohol-free, paraben-free, silicone-free and pH neutral - 0.68 €/100 ml
ZIAJA Coconut Cream Shower Soap 500 ml
3.39 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Cream - for both women and men suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, moisturising, regenerating, smoothing and strengthening, active ingredients...
ZIAJA Goat Milk Smoothing Day Cream SPF15 Ultra Light Formula 50ml
4.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Facial Sunscreen for women daily, skin type: sensitive, oily, normal, mixed, dry and mature, effect: moisturising, soothing, SPF factor and softening, 50 ml
ZIAJA Olive Oil Body Lotion 400ml
4.79 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Lotion - hydrating, protective, nourishing, soothing and emollient, for dry skin, for oily, normal, combination, dry and mature skin, with natural ingredients and vitamins,...
ZIAJA Baltic Home Spa Fit Body Serum 400ml
9.19 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Serum A hydrating body serum with a concentrated firming formula that effectively firms the skin, improves elasticity, intensely hydrates, tones and leaves a pleasant scent....
ZIAJA Cocoa Butter Conditioner 200 ml
2.19 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: smoothing and regeneration, best for hair type: damaged and dry - 1.10 €/100 ml
ZIAJA Olive Oil Face Cream 50ml
Discounted -6 %
2.89 €
3.09 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Face Cream - suitable for normal and dry skin, natural, hydrating, nourishing and anti-wrinkle, for all age groups - 5.78 €/100 ml
ZIAJA Goat's Milk Two-Phase Eye Makeup Remover 120 ml
3.99 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up Remover - for the eye area 2-in-1, removes waterproof make-up, can be used not only for general make-up removal, but also for removing make-up from the eye area -...
ZIAJA Cream Shower Soap Argan Oil 500 ml
3.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Cream - for both women and men suitable for sensitive, oily, normal, combination and dry skin, cleaning, ideal for dry skin, 500 ml volume - 0.68 €/100 ml
ZIAJA Shower Gel Fresh Tea Mint 500 ml
3.39 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Shower Gel - for women, suitable for oily, normal, combination and dry skin, protective, paraben-free, 500 ml volume - 0.68 €/100 ml
ZIAJA Cashmere Proteins Spray Conditioner 125 ml
4.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Conditioner gives the following effect: volume, gloss, hydration and regeneration, best for hair type: soft, normal and dry - 3.91 €/100 ml
ZIAJA Mamma Mia Postpartum Body Butter 200ml
6.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Body Butter - women's, for normal skin, moisturising and nourishing, contains seaweed, with vitamins, 200 ml volume - 3.45 €/100 ml
ZIAJA Baby Shampoo Elephant 270 ml
2.99 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Children's Shampoo - recommended age from 6 months, liquid, for all hair types, with vitamins, volume 270 ml - 1.11 €/100 ml
ZIAJA Cucumber Micellar gel with mint 200 ml
3.79 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleansing Gel for women, for normal skin - 1.90 €/100 ml