Toiletries DUREX
Toiletries DUREX – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 62
DUREX Classic 3 pcs
3.59 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - classic, latex, one kind, extra lubrication, - 1.20 €/1 pc(s)
DUREX Intense 3×20 pcs
51.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - ribbed, latex, one kind, extra lubrication, - 0.87 €/1 pc(s)
DUREX Feel Thin Classic 3 pcs
Amazing Deal
4.49 €
Save 0.66 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra thin, latex, one kind, regular lubrication, - 1.50 €/1 pc(s)
DUREX Perfect Feel 16 pcs
21.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra thin, latex Free, one kind, extra lubrication, - 1.37 €/1 pc(s)
DUREX Intense 3 pcs
from
4.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - ribbed, latex, one kind, stimulating - warming, tingling - from 1.96 €/1 pc(s)
DUREX Extra Safe 3 pcs
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - reinforced, latex, one kind, extra lubrication, - 1.50 €/1 pc(s)
DUREX Pleasuremax 3 pcs
from
5.01 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - ribbed, latex, one kind, extra lubrication, - from 1.96 €/1 pc(s)
DUREX Mutual Pleasure 3 pcs
5.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - reinforced, latex, one kind, extra lubrication, - 1.96 €/1 pc(s)
DUREX Feel Thin Extra Lubricated 3 pcs
from
3.79 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra thin, latex, one kind, extra lubrication, - from 1.50 €/1 pc(s)
DUREX Originals 50 ml (SK)
6.59 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 131.80 €/1 l
DUREX Massage Gel 2in1 Ylang Ylang 200 ml (SK)
Discounted -8 %
9.99 €
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 49.95 €/1 l
DUREX Sensual No Latex 3 pcs
5.69 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - reinforced, latex Free, one kind, extra lubrication, - 1.90 €/1 pc(s)
DUREX Sensual 3 pcs
5.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra thin, latex, one kind, regular lubrication, - 1.96 €/1 pc(s)
DUREX Perfect Feel 3 pcs
Amazing Deal
5.39 €
Save 1.16 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra thin, latex Free, one kind, extra lubrication, - 1.80 €/1 pc(s)
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Hygienické potřeby
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Higiéniai kellékek