Toiletries
Toiletries – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 900
PRIMEROS Classy condoms with extended anatomical shape, 12 pcs
8.09 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - classic, latex, one kind, regular lubrication, - 0.67 €/1 pc(s)
ALWAYS Fresh & Protect; Normal 60pcs
Great price
3.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Panty Liners - long-lasting freshness, suilable for light incontinence and light menstruation - 0.06 €/1 pc(s)
VELVET Soft White (24 pcs)
from
6.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - three-ply, perfume free - from 0.28 €/role - from 0 €/1 sheet
LACTACYD Retail Fresh Mentol 200 ml
Amazing Deal
4.79 €
Save 0.90 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Intimate Hygiene Gel - Emulsion for intimate hygiene - 2.40 €/100 ml
PAMPERS Aqua Soft Touch 360 pcs (6×60 pcs)
Great price
17.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wet Wipes
YOU ME Strawberry lubricant with juicy strawberry aroma, 150 ml
9.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant water-based - vaginal, for men and women, moisturising, compatible with condoms, fruity aroma, volume 150ml, 1 per pack - 66.60 €/1 l
YOU ME Romeo condoms with increased lubrication, 12 pcs
6.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - classic, latex, extra lubricated, size 53×190mm (W×L), thickness 0.07mm, 12 pieces per pack - 0.57 €/1 pc(s)
SNUGGS For heavy menstruation, size. M
from
34.21 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Menstruation Underwear - for heavy flow, reusable, fully replace disposable menstrual pads and tampons
ALWAYS Ultra Secure Night Extra 32 pcs
from
10.47 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sanitary Pads - menstrual, extended, anatomically shaped and individually wrapped - from 0.34 €/1 pc(s)
ZEWA Deluxe Mindful Balance (16 pcs)
9.09 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - three-ply, perfumed - 0.57 €/roll - from 0 €/1 sheet
SNUGGS For heavy menstruation, size. S
from
30.40 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Menstruation Underwear - for heavy flow, reusable, fully replace disposable menstrual pads and tampons
ZEWA Deluxe Standard (10x10 pcs)
2.49 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tissues - three-layer - 0.02 €/1 pc(s)
ZEWA Eco Comfort (16 pcs)
6.59 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - three-ply, perfume free - 0.41 €/role - from 0 €/1 sheet
FRIDA MOM Intimate shower
14.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Hygiene Product - mini bidet, gentle cleansing of intimate areas after childbirth, volume approx. 300 ml
Lactacyd Pharma Antibacterial Intimate Wash, 250ml
7.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Intimate Hygiene Gel - reinforces the natural defence of intimate parts and helps ensure effective protection against bacterial infections*, effectively prevents infections and...
LINTEO BABY Wet wipes with Aloe vera 80 pcs
from
1.52 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wet Wipes suitable for normal skin, no alcohol, hypoallergenic and with plant extracts, perfumed
PERFEX Pure White (24 pcs)
6.33 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - three-ply, perfume free - 0.26 €/role - from 0 €/1 sheet
WATERWIPES Soapberry plastic-free 540 pcs (9×60 pcs)
29.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wet Wipes - children's, on the face and body, alcohol-free and environmentally friendly, contains plant extracts and 99% water, without perfume, suitable for normal and children's...
LINTEO JUMBO Grand 190 6 pcs
from
7.96 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - two-ply, perfume free - from 1.33 €/roll
ZEWA Deluxe Cashmere Peach (16 pcs)
8.69 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - three-ply, perfumed - 0.54 €/roll - from 0 €/1 sheet
DUREX Mutual Pleasure 3 pcs
5.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - reinforced, latex, one kind, extra lubrication, - 1.96 €/1 pc(s)
HARMONY COMFORT 24 XXL
8.19 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - two-ply, perfume free - 0.34 €/roll - from 0.05 €/1 sheet
DUREX Feel Thin Extra Lubricated 3 pcs
from
3.79 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra thin, latex, one kind, extra lubrication, - from 1.50 €/1 pc(s)
YOU ME Tingling with strong stimulating effect, 2×150 ml
16.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 8.45 €/ks - from 56.33 €/1 l
In the category Toiletries on Alza.sk, we currently have a total of 900 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Hygienické potřeby
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Higiéniai kellékek