Toiletries
Toiletries – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 901
LINTEO Satin White (8 pcs)
3.39 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - three-ply, perfume free - 0.42 €/roll - from 0 €/1 sheet
LINTEO BABY Wet wipes with calendula 120 pcs
from
1.99 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wet Wipes designed for sensitive skin, with plant extracts, perfumed
DUREX Intense 3×20 pcs
51.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - ribbed, latex, one kind, extra lubrication, - 0.87 €/1 pc(s)
YOU ME Macho Condoms with Stimulating Inserts, 12 pcs
8.09 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - ribbed, latex, standard lubrication, size 52×190mm (W×L), thickness 0.07mm, 12 pieces per pack - 0.67 €/1 pc(s)
LINTEO JUMBO Grand 280 6 pcs
18.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - two-ply, perfume free - 3.15 €/roll
PRIMEROS Libidoo lubricating gel for increased sexual sensitivity, 100 ml
9.19 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 91.90 €/1 l
TENTO Kids (8 pcs)
3.17 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - three-ply, perfume free - 0.40 €/roll - from 0 €/1 sheet
DUREX Originals 50 ml (SK)
6.59 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 131.80 €/1 l
HARMONY Dino Edition (16 pcs)
5.09 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - three-ply, perfume free - 0.32 €/role - from 0.04 €/1 sheet
YOU ME Waterlube lubricant with added soothing panthenol, 150 ml
10.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant water-based - vaginal, for men and women, provides moisturisation, compatible with condoms, fragrance-free, volume 150ml, 1 pc in a pack - 69.27 €/1 l
PRIMEROS The King extra large condoms, 12 pcs
12.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra large, latex, one kind, regular lubrication, - 1.08 €/1 pc(s)
BIG SOFT Plus (24 pcs)
6.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - two-ply, perfume free - 0.27 €/roll - from 0 €/1 sheet
HARMONY Universal (150 pcs)
from
1.01 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tissues - two-layer - from 0.01 €/1 pc(s)
ZEWA Family Box (90 pcs)
2.49 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tissues - three-layer - 0.03 €/1 pc(s)
HiPP Babysanft Soft &Pur (3×48 pcs)
Amazing Deal
from
6.36 €
Save 1.20 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wet Wipes - children's, on your hand, body and changing, cleaning, alcohol-free and neutral pH, contains 99% water, without perfume, suitable for children's skin, 144 pcs in the...
SNUGGS menstrual swimsuit black, size 3.5 mm, dia. M
27.19 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Menstruation Underwear - reusable, suitable for weak menstruation, classic, without printing, The size of M, middle seat, material nylon, black colour
DUREX Feel Thin Classic 3 pcs
Amazing Deal
4.49 €
Save 0.66 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra thin, latex, one kind, regular lubrication, - 1.50 €/1 pc(s)
PRIMEROS Innocent Ultra Thin Condoms, 12 pcs
12.09 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - extra thin, with flavour, latex, one kind, regular lubrication, - 1.01 €/1 pc(s)
ZEWA Softis Soft & Sensitive BOX (80 pcs)
from
1.70 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tissues - four-layer - from 0.02 €/1 pc(s)
BELLA CONTROL Pants Medium 10 pcs
Discounted -18 %
6.49 €
7.99 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Incontinence Underwear - diapers, for adults, unisex, for moderate incontinence, protection against leakage of urine or stool, super absorbent, humidity indicator, Odour Stop...
DUREX Intense 3 pcs
from
4.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - ribbed, latex, one kind, stimulating - warming, tingling - from 1.96 €/1 pc(s)
TENTO Ellegance Blue Decor (16 pcs)
6.45 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Paper - three-ply, perfume free - 0.40 €/roll - from 0.04 €/1 sheet
YOU ME Tingling lubricating gel with strong stimulating effect, 150 ml
10.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant glycerine-based - vaginal, for men and women, provides increased sensitivity and hydration, compatible with condoms, fragrance-free, volume 150ml, 1 pc in a pack -...
DUREX Extra Safe 3 pcs
Great price
4.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Condoms - reinforced, latex, one kind, extra lubrication, - 1.50 €/1 pc(s)
In the category Toiletries on Alza.sk, we currently have a total of 901 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Hygienické potřeby
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Higiéniai kellékek