AlzaPlus+ deals - Toilet Cleaning Products
Amazing discounts within your reach. All you need is an active AlzaPlus+ membership 🤩
- The offer is valid from 22nd of September 2026 to the 4th of October 2026.
- Full terms and conditions of the campaign can be found here.
All from 65
Our brand
AlzaEco for toilets 3 l
Great price
8.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Cleaner - for toilets, effectively dissolves and removes urinary and calcium deposits and organic impurities - 3 €/1 l
BREF Power Active Lemon 6 × 50g
Amazing Deal
6.99 €
Save 2 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 1.17 €/1 pc(s)
BREF Power Active Pine 6× 50g
6.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 1.15 €/1 pc(s)
BREF Power Active Flower 4 × 50g
4.49 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 1.12 €/1 pc(s)
BREF Power Active Lavender&Pine 4× 50g
4.99 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 1.25 €/1 pc(s)
SAVO Turbo limescale toilet gel 700 ml
2.49 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Cleaner - fresh fragrance, chlorine-free, descaling, volume 700 ml - 3.56 €/1 l
BREF Power Active Lemon 4 × 50g
Amazing Deal
3.99 €
Save 1 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 1 €/1 pc(s)
BREF Power Active Lemon&Ocean 4× 50g
Great price
4.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 1.22 €/1 pc(s)
SAVO Lemon toilet gel 700 ml
2.49 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Cleaner - fruit fragrance, chlorinated, disinfectant, descaling, volume 700 ml - 3.56 €/1 l
FROSCH ECO toilet gel Raspberry 750 ml
3.19 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Cleaner - fruit fragrance, chlorine-free, descaling, volume 750 ml - 4.25 €/1 l
SAVO Ocean toilet gel 700 ml
2.49 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Cleaner - fresh fragrance, chlorinated, disinfectant, descaling, volume 700 ml - 3.56 €/1 l
FROSCH toilet gel lavender 750 ml
3.59 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Cleaner - floral fragrance, chlorine-free, volume 750 ml - 4.79 €/1 l
FROSCH ECO toilet gel citrus 750 ml
2.99 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Cleaner - fresh fragrance, chlorine-free, volume 750 ml - 3.99 €/1 l
FROSCH ECO toilet gel Mint 750 ml
3.59 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Cleaner - fresh fragrance, chlorine-free, disinfectant, descaling, volume 750 ml - 4.79 €/1 l
AlzaEco Citrus for toilets 750 ml
Great price
2.49 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Cleaner - for the toilets, with a citrus scent, to remove impurities, the smell, water and urinary stones, with perfume, does not burden domestic septic tanks or sewage...
AlzaEco cleaning agents 3× 1,5 l
Great price
16.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Kit - The three-pack contains a 10% citric acid solution, 10% white vinegar, and a toilet cleaner—an effective solution for everyday cleaning throughout the home—and comes...
AlzaEco Levander for toilets 750 ml
Great price
2.49 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Cleaner - for the toilets, with a lavender scent, to remove impurities, the smell, water and urinary stones, with perfume, does not burden domestic septic tanks or sewage...
BREF Colour Aktiv Gel Aqua Fresh 750ml
New arrival
3.09 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Cleaner - fresh fragrance, chlorine-free, antibacterial, colour-changing, descaling, volume 750 ml - 4.12 €/1 l
BREF colour Active Gel Blooming Fresh 750ml
New arrival
3.09 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Cleaner - fresh fragrance, chlorine-free, antibacterial, colour-changing, descaling, volume 750 ml - 4.12 €/1 l
Ekcos Xcrën Puck - urinal strainer with ecological NON-PARA dissolving tablet, fresh scent
7.93 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Urinal Freshener - 1 piece in the package, effective odour control for up to 30 days, composition from natural ingredients, friendly to people and nature, one-time product, the...
BREF Power Aktiv Gel Ocean 750ml
3.09 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Cleaner - fresh fragrance, chlorine-free, antibacterial, descaling, volume 750 ml - 4.12 €/1 l
BREF Power Aktiv Gel Flower 750ml
3.09 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Toilet Cleaner - floral fragrance, chlorine-free, antibacterial, descaling, weight 761 g - 4.12 €/1 l
Ekcos Üro Lite - 30-day biodegradable mini anti-splash urinal strainer, ocean scent, 2 pcs
8.30 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Urinal Freshener - 2 pcs in the package, with the most advanced patented splash protection (prevents the spread of bacteria from the urinal), lasts up to 30 days, made of recycled...
Ekcos Ekcoscreen - 60+ day biodegradable anti-splash urinal strainer, ocean scent, 2 pcs
15.82 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Urinal Freshener - 2 pcs in the package, with the most advanced patented splash protection (prevents the spread of bacteria from the urinal), lasts up to 60+ days, made of recycled...