Tile Floor Cleaners
Tile Floor Cleaners – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 54
BISTROL self-polishing wax emulsion special 500 ml
2.89 €
5.78 €/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner self-polishing wax emulsion with anti-slip additive - 5.78 €/1 l
CHANTE CLAIR Marsiglia + Lemon floor degreaser 750 ml
3.29 €
4.39 €/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner for floors - 4.39 €/1 l
SIDOLUX Universal Soda Power Lilly Of The Valley 1 l
2.29 €
2.29 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner for all washable surfaces and floors with Lily of the Valley scent - 2.29 €/1 l
REAL Profi Floors heavy soiling 5 l
27.90 €
5.58 €/l
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - low-foaming, alkaline, for machine and hand washing, with high degreasing ability, removal of stubborn, hard-to-wash off dirt, suitable for all kinds of waterproof...
ALEX polish for lino and tiles
3.59 €
4.79 €/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner on linoleum, outdoor and indoor paving, Marble, Cork, stoneware, artificial floors and other - 4.79 €/1 l
WINNI´S Pavimenti 1000 ml
2.89 €
2.89 €/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - for floors, 1000 g - 2.89 €/1 l
SIDOLUX Premium Floor Care Marseill Soap with Lavender vinyl and linoleum 750 ml
3.09 €
4.12 €/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner with the fresh scent of Marseille soap with lavender - 4.12 €/1 l
SENCOR SX 001 Uni
9.99 €
19.98 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - 19.98 €/1 l
HOOVER DETHHOOV2 Detergent Fresh Scent 450 ml
7.49 €
16.64 €/l
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - deep cleaning of surfaces, ensures shine and fresh scent, designed for vacuum cleaners H5500 and H5Z00, fast stain removal, surface protection, increase hygiene,...
DUAL Power Professional Pavimenti Agrumi 1 l
3.49 €
3.49 €/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - for cleaning floors and washable surfaces, removes grease, citrus scent, volume 1 l - 3.49 €/1 l
TESLA Universal Cleaner VS405 Pro 500 ml
9.99 €
19.98 €/l
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - 19.98 €/1 l
MOVA Odour Neutraliser for Floor Cleaning 1L
Great price
22.59 €
22.59 €/l
Ordered on request
Floor Cleaner - 22.59 €/1 l
AJAX Floral Fiesta Flower of Spring Green 5l
Amazing Deal
11.79 €
Save 1.20 €
2.36 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - on floors, cleans in depth and leaves surfaces bright and clean, fresh scent for more than 24 hours - 2.36 €/1 l
Bissell Multi-surface Pet 2550
19.90 €
19.90 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - suitable for all types of surfaces - wood floors, carpets and tiles, designed for use with Bissell Crosswave and Bissell Spinwave vacuum cleaners, removes odours...
HG Patio Tile Cleaner 1000 ml
9.19 €
9.19 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - for cleaning and revitalising dirty and grey patio tiles, for gravel, concrete and washed-out paving - 9.19 €/1 l
METHOD Hard Floor Cleaner 739 ml
Great price
3.69 €
Save 0.26 €
4.99 €/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - for floors, - 4.99 €/1 l
JELEN Liquid melissa 1,35 l
6.29 €
4.66 €/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner for floors, with a scent of lemon balm, on a soap base - 4.66 €/1 l
HG Tile Stain Remover 500 ml
11.70 €
23.40 €/l
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - removes oil and grease stains, suitable for tiles, stone tiles, natural stone, concrete and cement - 23.40 €/1 l
REAL GREEN flooring 1 kg
2.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - for floors, 1000 g
BISTROL 3in1 lino and tile 750 ml
3.99 €
5.32 €/l
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner for lino lamino and tiles, effectively removes dirt and at the same time gives the treated surface a shine that is renewed with each use - 5.32 €/1 l
METHOD for floors and tiles Rhubarb, 740ml
4.19 €
5.66 €/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner Floor Cleaner, 740 ml, Rhubarb, recyclable packaging - 5.66 €/1 l
ALORI Outdoor Pavement Cleaner 1 l
26.90 €
26.90 €/l
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Floor Cleaner - outdoor pavement cleaner, liquid, volume 1000 ml, suitable for interlocking paving, stone surfaces, artificial outdoor surfaces, effective without scrubbing, deep...
REAL Green Floors 5 l
14.17 €
2.83 €/l
In stock 1 pcs at the supplier's
Floor Cleaner - for floors, - 2.83 €/1 l
In the category Tile Floor Cleaners on Alza.sk, we currently have a total of 54 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Čisticí prostředky na dlažby
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Csempetisztító