Drugstore TianDe
Drugstore TianDe – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 62
TIANDE In Capsules Renewing Serum in Capsules 36 pcs
27.13 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 0.75 €/pcs
TIANDE Ginseng Nourishing shampoo with ginseng root 450 ml
17.20 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, hydrates, repair effect, for extra volume, anti-dandruff, volume 450 ml, paraben-free - 3.82 €/100 ml
TIANDE Master Herb Shampoo for falling hair 420 ml
26.72 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Shampoo - liquid (classic), for fine, damaged, weak and thinning hair, hydrates, repair effect, promotes hair growth, anti-hair loss, volume 420 ml - 6.36 €/100 ml
TIANDE Sheep Placenta Smoothing Face Cream 50g
10.52 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Face Cream unisex daily and night, skin type: normal, dry and mature, effect: lifting, 50 ml - 21.04 €/100 ml
TIANDE Sheep Placenta Skin Tonic 100ml
11.34 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for mixed, dry and mature skin types - 11.34 €/100 ml
TIANDE shampoo and mask with ginseng extract
16.29 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Haircare Set for intensive nutrition and hair growth with ginseng extract, strengthens hair roots, stimulates hair growth, prevents dandruff, 220 g + 100 g
TIANDE Sheep Placenta Tinted Face Cream Darker 50 g
10.52 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
BB Cream suitable for these skin types: normal, mixed, dry and mature, designed for the age of 35+, with the effect of moisturising, nourishing, toning and anti-wrinkle
TIANDE Snake Oil Foot cream with snake fat 80 ml
7.85 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Foot Cream - with a volume of 80ml - 9.81 €/100 ml
Tiande In Capsules Oil essence for hair in capsules 20 pcs x 1g
18.03 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Hair Treatment - for women, leave-in, for damaged, dry and frizzy and unruly, effect: hydration, nutrition, regeneration and gloss
TIANDE Ginseng Renewing Hair Balm with Ginseng Extract 500 g
18.03 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Hair Balm - effect: hydration, regeneration, gloss and growth, suitable for: coloured Hair, soft, frizzy and unruly and fine and thinning hair, rinse-off, volume: 500 ml -...
TIANDE Master Herb Hair Conditioner Golden Ginger 300 ml
17.20 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Hair Balm - effect: nutrition and growth, suitable for: soft, greasy hair and fine and thinning hair, rinse-off, volume: 300 ml - 5.73 €/100 ml
TIANDE Ling Zhi Shampoo for strengthening hair with Ling Zhi extract 220 g
11.64 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Shampoo - liquid (classic), for coloured, fine, damaged, weak and thinning hair, repair effect, promotes hair growth, anti-hair loss
TIANDE Aloe Rich Styling hair spray with Aloe Volume and elasticity 200 ml
13.50 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Hair Styling Spray - for fine, damaged and dry hair, medium hold, volume 200 ml - 6.75 €/100 ml
TIANDE Collagen Active Firming and Lifting Emulsion for Face and Neck 100g
22.19 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Face Cream unisex daily and night, skin type: normal, mixed, dry and mature, effect: nourishing, lifting and revitalising, 100 ml - 22.19 €/100 ml
TIANDE Sheep Placenta Moisturizing Nourishing Facial Cream 50 g
10.52 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Face Cream unisex daily, skin type: normal, mixed, dry and mature, effect: moisturising, nourishing and regenerating
TIANDE Snake Oil Hand Cream with Snake Fat 80ml
7.32 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Hand Cream - for women, for dry skin and anti-ageing , moisturising, protective, regenerating, smoothing, nourishing and softening, active ingredients include aloe Vera, floral,...
TIANDE Nourishing Moisturizing Hand Cream Sheep Milk 80ml
4.24 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Hand Cream - for women, for anti-breaking and splitting nails and irritated skin, moisturising, regenerating and nourishing, , alcohol-free, paraben-free, fragrance-free,...
Tiande Ginseng Regenerative with ginseng root 200 ml
11.34 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, hydrates, repair effect, for extra volume, anti-dandruff, volume 200 ml, paraben-free - 5.67 €/100 ml
TIANDE SPA Technology Green Tea Cleansing Gel 150g
7.65 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Cleansing Gel - unisex, suitable for mixed and oily skins
TIANDE FreshClick Effect bio-lamination 250 ml
18.45 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Conditioner gives the following effect: hydration and smoothing, best for hair type: soft, damaged, dry and frizzy and unruly - 7.38 €/100 ml
TIANDE Aloe Rich Shampoo with aloe extract 200 g
9.80 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Shampoo - liquid (classic), for fine, greasy, damaged, weak and thinning hair, hydrates, for extra volume and shine, anti-dandruff
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Drogerie