Teas Čajová zahrada
Teas Čajová zahrada – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 627
Tea Garden Rooibos Tulsi & Orange 500 g
43.59 €
87.18 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, sprinkled, tea blend, South African, weight 500 g, composition basil - 87.18 €/1 kg
Tea Garden Rooibos African Friend 500 g
43.59 €
87.18 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, sprinkled, tea blend, South African, weight 500 g, composition of hibiscus - 87.18 €/1 kg
Tea Garden Rooibos Star of Africa 500 g
43.59 €
87.18 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, sprinkled, tea blend, South African, weight 500 g, composition of cinnamon - 87.18 €/1 kg
Tea Garden Rooibos Star of Africa 1000 g
82.86 €
82.86 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, sprinkled, tea blend, South African, weight 1000 g, composition of cinnamon - 82.86 €/1 kg
Tea garden Rooibos green 1000 g
82.86 €
82.86 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, loose, single-species, South African, weight 1000 g - 82.86 €/1 kg
Tea Garden Rooibos Cactus & Blackberry 500 g
43.59 €
87.18 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, sprinkled, tea blend, South African, weight 500 g, composition of liquorice - 87.18 €/1 kg
Tea Garden Rooibos Almond & Marzipan 500 g
43.59 €
87.18 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, tea blend, South African, weight 500 g - 87.18 €/1 kg
Tea Garden Rooibos Caramel & Cream 500 g
43.59 €
87.18 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, loose-leaf, tea blend, South African, weight 500 g - 87.18 €/1 kg
Tea Garden Rooibos Coconut & Cream 500 g
43.59 €
87.18 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, loose-leaf, tea blend, South African, weight 500 g - 87.18 €/1 kg
Tea Garden Puerh Tea Cranberry 500 g
43.59 €
87.18 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, tea blend, Chinese, weight 500 g, composition elderflower and cranberry - 87.18 €/1 kg
Tea Garden Puerh Tea Queen Margareta 500 g
43.59 €
87.18 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - black, loose-leaf, tea blend, Chinese, weight 500 g - 87.18 €/1 kg
Tea Garden Puerh Tea Vanilla 500 g
43.59 €
87.18 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - black, loose-leaf, tea blend, Chinese, weight 500 g - 87.18 €/1 kg
Tea Garden Yogi Power 500 g
43.59 €
87.18 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - Ayurvedic, sprinkled, tea blend, German, weight 500 g, composition cloves and cinnamon - 87.18 €/1 kg
Tea Garden Rooibos Little Prince 500 g
43.59 €
87.18 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, sprinkled, tea blend, South African, weight 500 g, composition of arrows - 87.18 €/1 kg
Tea Garden Rooibos Walnut 500 g
43.59 €
87.18 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, sprinkled, tea blend, South African, weight 500 g, composition of cinnamon - 87.18 €/1 kg
Tea Garden Rooibos Lemon & Honey 500 g
43.59 €
87.18 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, loose-leaf, tea blend, South African, weight 500 g - 87.18 €/1 kg
Tea Garden Rooibos Rum Punch 500 g
43.59 €
87.18 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, loose-leaf, tea blend, South African, weight 500 g - 87.18 €/1 kg
Tea Garden Rooibos Gentleman 90 g
8.25 €
91.67 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, tea blend, South African, weight 90 g, composition cinnamon - 91.67 €/1 kg
Tea Garden Rooibos Lady Africa 90 g
8.25 €
91.67 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, loose-leaf, tea blend, South African, weight 90 g - 91.67 €/1 kg
Tea Garden Rooibos Piña colada 500 g
43.59 €
87.18 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, loose-leaf, tea blend, South African, weight 500 g - 87.18 €/1 kg
Tea Garden Body of Dreams Organic 1 kg
82.86 €
82.86 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, tea blend, German, weight 1000 g, composition of nettle, mint and cinnamon - 82.86 €/1 kg
Tea Garden Rooibos Sex and the City 500 g
43.59 €
87.18 €/kg
In stock 4 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, sprinkled, tea blend, South African, weight 500 g, composition of arrows - 87.18 €/1 kg