Teas Čajová zahrada
Teas Čajová zahrada – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 625
Tea garden Java OP Malabar - black tea, 90g
8.21 €
91.22 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, indonesian, weight 90 g - 91.22 €/1 kg
Tea Garden India Darjeeling FTGFOPI Sivitar - black tea, 80g
8.65 €
108.13 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single species, Indian, weight 80 g - 108.13 €/1 kg
Tea Garden Earl Grey Blue Clou - black flavored tea, 90g
8.21 €
91.22 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, the raw material used is bergamot with a positive impact on energy and memory, single-species, German, weight 90 g - 91.22 €/1 kg
Tea Garden Earl Grey Blue Clou - black flavored tea, 500g
43.43 €
86.86 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - Black, sprinkled, the raw material used is bergamot with a positive impact on energy and memory, single-species, German, weight 500 g - 86.86 €/1 kg
Tea garden - India Darjeeling KGFOPI North Tukvar - green tea, 70 g
10.83 €
154.71 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - green, loose, single-species, Indian, weight 70 g - 154.71 €/1 kg
Tea Garden - Strawberry & Cream - fruit tea, 90 g
8.21 €
91.22 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - fruity, sprinkled, tea blend, German, weight 90 g, composition of hibiscus - 91.22 €/1 kg
Tea Garden - Piña Colada - fruit tea, 90 g
8.21 €
91.22 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - fruity, sprinkled, tea blend, German, weight 90 g, composition of hibiscus - 91.22 €/1 kg
Tea Garden Mate La Traviata 90 g
8.21 €
91.22 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - mate, sprinkled, tea blend, Brazilian, weight 90 g, composition of holly, strawberry and rhubarb - 91.22 €/1 kg
Tea Garden Milk Oolong - China Nai Xiang 500 g
58.64 €
117.28 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - 117.28 €/1 kg
Tea Garden Rooibos Sea Buckthorn & Forest Fruit 500 g
43.43 €
86.86 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, sprinkled, tea blend, South African, weight 500 g, composition cranberry and sea buckthorn - 86.86 €/1 kg
Tea Garden Rooibos Little Prince 90 g
8.21 €
91.22 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, sprinkled, tea blend, South African, weight 90 g, composition of arrows - 91.22 €/1 kg
Tea garden Rooibos red 500 g
43.43 €
86.86 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, loose, single species, South African, weight 500 g - 86.86 €/1 kg
Tea Garden Rooibos Cactus & Blackberry 90 g
8.21 €
91.22 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, tea blend, South African, weight 90 g, composition fennel and licorice - 91.22 €/1 kg
Tea garden Cranberry fruit
4.31 €
86.20 €/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is cranberry with a positive impact on immunity and energy and memory, single-species, Chilean, weight 50 g - 86.20 €/1 kg
Tea Garden Fitness Tea
3.87 €
77.40 €/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, tea blend, German, weight 50 g, composition of hibiscus, liquorice and mint - 77.40 €/1 kg
Tea Garden India Darjeeling FTGFOPI Bannockburn - black tea, 60g
8.65 €
144.17 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - 144.17 €/1 kg
Tea Garden Turkish Tea Cayeli - black tea, 500g
43.43 €
86.86 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - 86.86 €/1 kg
Tea Garden India Assam Manjushree CTC - black tea, 500g
43.43 €
86.86 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single species, Indian, weight 500 g - 86.86 €/1 kg
Tea Garden Ceylon Dimbula OP 80g - black tea
8.21 €
102.63 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Sri Lankan, weight 80 g - 102.63 €/1 kg
Tea Garden - Ginger & Lemon - green flavored tea, 90 g
8.21 €
91.22 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - green, loose-leaf, tea blend, German, weight 90 g - 91.22 €/1 kg
Tea Garden - Korea OP Jeju - green tea, 70 g
8.65 €
123.57 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - green, loose, single varietal, Korean, weight 70 g - 123.57 €/1 kg
Tea Garden - India Darjeeling Puttabong Green - green tea, 70 g
8.65 €
123.57 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - green, loose, single-species, Indian, weight 70 g - 123.57 €/1 kg