Teas - Immunity
Teas - Immunity – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 376
Tea Garden Yogi Fairy Tale
8.66 €
108.25 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - Ayurvedic, sprinkled, tea blend, German, weight 80 g, anise composition, Fennel, cloves, liquorice and cinnamon - 108.25 €/1 kg
Tea Garden Anchorflower Buds
3.87 €
77.40 €/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is anchorage with a positive impact on immunity and energy and memory, single-species, Czech, weight 50 g - 77.40 €/1 kg
Tea Garden - Jiaogulan - Ginseng - herbal tea 40 g
8.66 €
216.50 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose, single-species, Chinese, weight 40 g - 216.50 €/1 kg
Pangea Tea black loose tea Puerh 50g
3.26 €
65.20 €/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea black powdered, weight of contents 50g, in a three-layer bag with Al foil to preserve freshness - 65.20 €/1 kg
Tea Garden Alpine Herbs
3.87 €
77.40 €/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, tea blend, German, weight 50 g, anise composition, Fennel, contryhel, Motherwort, sage and rosehip - 77.40 €/1 kg
Tea Garden Lemongrass
3.87 €
77.40 €/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose, single-species, Egyptian, weight 50 g - 77.40 €/1 kg
JUKL Valerian root 50 g
3.18 €
106 €/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is valerian with a positive impact on immunity, detoxification and digestion and digestion, single-species, Czech, weight 30 g,...
Tea Garden Linden Tea
3.87 €
96.75 €/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is linden with a positive impact on immunity, nerves and sleep and energy and memory, single-species, Bulgarian, weight 40 g -...
Tea Garden Jasmine Flower
3.87 €
129 €/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is jasmine with a positive impact on immunity, single-species, Chinese, weight 30 g - 129 €/1 kg
Pangea Tea loose tea Rooibos with lavender / Calming 50g
2.96 €
59.20 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea loose tea rooibos, weight of contents 50g, in a three-layer bag with Al foil to preserve freshness - 59.20 €/1 kg
Tea Garden Rooibos Orange 90 g
8.22 €
91.33 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - rooibos, loose-leaf, tea blend, South African, weight 90 g - 91.33 €/1 kg
Tea Garden Puerh Tea Original 500 g
43.47 €
86.94 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - black, loose, single varietal, Chinese, weight 500 g - 86.94 €/1 kg
Tea Garden China Oolong Tit Kon Yum 90 g
8.66 €
96.22 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - 96.22 €/1 kg
Tea garden Lemon balm tea
3.87 €
129 €/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is lemon balm with a positive impact on immunity, nerves and sleep and energy and memory, single-species, Algerian, weight 30 g -...
Tea Garden Sage leaf
3.87 €
96.75 €/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is sage with a positive impact on immunity, nerves and sleep and energy and memory, single-species, Albanian, weight 40 g -...
Pangea Tea fruit loose tea Cranberry (Canadian cranberry) 50g
3.26 €
65.20 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea fruit loose, weight of contents 50g, in a three-layer bag with Al foil to preserve freshness - 65.20 €/1 kg
JUKL Lymphatic Glands Herbal Tea 100g
5.39 €
53.90 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - herbal, loose leaf, tea blend, Czech, weight 100g, ingredients: mullein, rosehip and St. John's wort - 53.90 €/1 kg
Tea Garden Ginseng Oolong / Ginseng Oolong 50 g
13.01 €
260.20 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - 260.20 €/1 kg
Tea garden Spring primrose - Petrichor
3.87 €
193.50 €/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, sprinkled, the raw material used is parsley with a positive impact on immunity and energy and memory, single-species, Romanian, weight 20 g - 193.50 €/1 kg
Tea Garden China White Hair 70 g
8.66 €
123.71 €/kg
In stock > 10 pcs at the supplier's
Tea - white, loose-leaf, tea blend, Chinese, weight 70 g - 123.71 €/1 kg
Pangea Tea black pressed Puerh tea 70g
3.92 €
56 €/kg
In stock > 20 pcs at the supplier's
Tea black pressed, in the shape of a chocolate table, weight of contents 70g, 16 pieces = 16 servings - 56 €/1 kg
Herbalist's tea For immunity and respiratory tract 40 × 1,6 g
from
2.74 €
50.31 €/kg
In stock > 5 pcs at the supplier's
Tea - Herbal, bags, tea blend, Czech, weight 64 g, composition chamomile, Mint, sea buckthorn, mallow flower, Arrow, A beggar, thyme and echinacea - from 0.07 €/pcs -...
In the category Teas - Immunity on Alza.sk, we currently have a total of 376 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Čaje - Imunita
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Immunerősítő teák