Stain Removers
Stain Removers – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 76
HG Sweat and Deodorant Stain Remover 250 ml
5.99 €
23.96 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - for stains: sweat, 250ml - 23.96 €/1 l
K2r Washing Wipes Colour Catcher 40 pcs
6.69 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Colour Absorbing Sheets K2r Washing Wipes Colour Catcher 40 pcs
TIERRA VERDE Washing soda 5 kg
8.89 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Washing Soda softens water and thus protects the washing machine from limescale deposits, dissolves fat and removes stains from textiles, is added for washing and soaking heavily...
NEFLEK stain remover 500 ml
3.09 €
6.18 €/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - for stains: grasses, sweat, ketchup, red wine, coffee, teas, chocolate and fruit, vegetables, 500ml - 6.18 €/1 l
ALLNATURE Sodium percarbonate 1 kg
4.09 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Laundry Whitener - eco-friendly bleach, suitable for washing and cleaning, drain cleaning, toilets and washbasins, fully biodegradable, suitable for allergy sufferers
AlzaEco baking soda 1 kg
Great price
2.39 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - universal usage, 1000 g
VANISH Oxi Action for bleaching and stain removal 470 g
Amazing Deal
6.69 €
Save 1.26 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - 470g
ARIEL Diamond Bright Stain Spray 750 ml
5.89 €
7.85 €/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - for stains: oils, grasses and sweat, 750ml - 7.85 €/1 l
IBERIA Protect colour 15 pcs
3.69 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Colour Absorbing Sheets for coloured linen, protects against staining
VANISH Oxi Action Gel Stain Remover 3 l
15.90 €
5.30 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - 3000ml - 5.30 €/1 l
VANISH Oxi Action Extra Hygiene 940 ml
6.69 €
7.12 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - 940ml - 7.12 €/1 l
ALLNATURE Sodium percarbonate + Taed 1 kg
5.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Laundry Whitener - an effective eco-friendly cleaner suitable for laundry bleaching, stain removal and disinfection
TIERRA VERDE Bile soap 140 g
2.69 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - for stains: oils, cement, grasses, sweat, ketchup, coffee, teas, chocolate and fruit, vegetables, 140g
VANISH Oxi Action Gel Stain Remover 750 ml
6.29 €
8.39 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - 750ml 800g - 8.39 €/1 l
VANISH Oxi Action Gel Stain Remover 2 l
11.90 €
5.95 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - 2000ml - 5.95 €/1 l
LOVELA Baby Stain Remover 1 l
5.69 €
5.69 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - for stains: grasses and fruit, vegetables, 1000ml 1000g - 5.69 €/1 l
IBERIA Revolution stain resistant
4.49 €
29.93 €/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - for stains: oils, grasses, sweat, ketchup, red wine, coffee, chocolate and fruit, vegetables, 150ml - 29.93 €/1 l
DR. BECKMANN bleach for accidentally dyed linen 75 g
3.19 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - 75g
Simple Solution Stain & Odor Remover Stain & Odor Remover for Dogs 750 ml
Discounted -13 %
9.39 €
10.90 €
12.52 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - 750ml - 12.52 €/1 l
DR. BECKMANN anti-discolouration wipes 40 pcs
6.19 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Colour Absorbing Sheets - for coloured, light and white linen, 40 pcs per pack
TIERRA VERDE Bika - Bicarb soda 5 kg
14.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Universal Cleaning Product - universal usage, 5000 g
ARIEL Diamond Bright Stain Remover colour 500 g
6.19 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - for stains: oils, grasses and sweat, 500g
VANISH Oxi Action gel for bleaching and stain removal 2 l
12.90 €
6.45 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - 2000ml - 6.45 €/1 l
ARIEL Diamond Bright Stain Remover White 500 g
5.57 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Stain Remover - for stains: oils, ketchup and coffee, 500g
In the category Stain Removers on Alza.sk, we currently have a total of 76 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Odstraňovače skvrn
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Folteltávolítók