Soy Candles
Soy Candles – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 402
WOODWICK Wild Berry & Beets 275 g
19.90 €
7.24 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 7.24 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Red Apple Wreath 368 g
30.90 €
8.40 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 8.40 €/100 g
YANKEE CANDLE Santa On Skis 37 g
4.99 €
13.49 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 13.49 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Enchanted Orchard 567 g
Discounted -9 %
28.90 €
31.90 €
5.10 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 5.10 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature glass 2 wicks Soft Wool & Amber 567 g
28.90 €
5.10 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - festive / Christmas and fresh scent, - 5.10 €/100 g
HARIBO Coconut Lime 510 g
14.90 €
2.92 €/100 g
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 2.92 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 Wicks Baby Powder 567 g
28.90 €
5.10 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 5.10 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 wicks Art In The Park 567 g
28.90 €
5.10 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 5.10 €/100 g
GLADE Aromatherapy Moment of Zen 170 g
9.99 €
1.92 €/100 g
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral, fruit and sweet scent, - 1.92 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature two wicks Desert Blooms 122 g
9.99 €
8.19 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 8.19 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 Wicks Christmas Cookie 368 g
Discounted -24 %
19.90 €
26.45 €
5.41 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - festive / Christmas, spicy and sweet scent, - 5.41 €/100 g
YANKEE CANDLE Coconut Beach Sampler 37 g
4.09 €
11.05 €/100 g
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 11.05 €/100 g
WOODWICK Sagewood & Seagrass 275g
18.90 €
6.87 €/100 g
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 6.87 €/100 g
YANKEE CANDLE Cucumber Mint Cooler 37 g
4.09 €
11.05 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 11.05 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Glistening Leaves 122 g
11.90 €
9.75 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 9.75 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature 2 Wicks Cucumber Mint Cooler 567 g
26.90 €
4.74 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 4.74 €/100 g
WOODWICK Golden Bourbon 609 g
39.90 €
6.55 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 6.55 €/100 g
YANKEE CANDLE Capri Glow 37 g
4.09 €
11.05 €/100 g
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 11.05 €/100 g
GLADE Maxi Berry Festive Kiss 204 g
9.59 €
1.74 €/100 g
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - festive / Christmas, fruit and sweet scent, - 1.74 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature two wicks Stargazing 567 g
28.90 €
5.10 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 5.10 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature two wicks Aloe & Agave 368 g
24.90 €
6.77 €/100 g
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 6.77 €/100 g
WOODWICK Tempest 275g
19.90 €
7.24 €/100 g
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 7.24 €/100 g
HARIBO Tropical Fun 510 g
14.90 €
2.92 €/100 g
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 2.92 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Slopeside Spritz 567 g
31.90 €
5.63 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 5.63 €/100 g
In the category Soy Candles on Alza.sk, we currently have a total of 402 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Sójové svíčky
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Szójagyertyák