Soy Candles
Soy Candles – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 402
YANKEE CANDLE Signature Christmas Eve 110g
Discounted -5 %
11.90 €
12.53 €
10.82 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 10.82 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Amber & Sandalwood 110g
New arrival
11.90 €
10.82 €/100 g
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 10.82 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Dried Lavender & Oak 110g
Discounted -5 %
11.90 €
12.53 €
10.82 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 10.82 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Cucumber Mint Cooler 110g
Discounted -5 %
11.90 €
12.53 €
10.82 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 10.82 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Crackling Embers 110 g
Discounted -5 %
11.90 €
12.53 €
10.82 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 10.82 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Cliffside Sunrise 110g
Discounted -5 %
11.90 €
12.53 €
10.82 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 10.82 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Cinnamon Stick 110g
11.90 €
10.82 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 10.82 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Caramel Kiss 110g
Discounted -5 %
11.90 €
12.53 €
10.82 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 10.82 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Black Cherry 110g
Discounted -5 %
11.90 €
12.53 €
10.82 €/100 g
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 10.82 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Seaside Woods 37g
New arrival
5.42 €
14.65 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 14.65 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Pink Sands Glow 37g
New arrival
5.42 €
14.65 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 14.65 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Enchanting Cherry Blossoms 37 g
New arrival
5.42 €
14.65 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 14.65 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Blooming Love 37g
New arrival
5.42 €
14.65 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 14.65 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Snow Kissed Pine 37g
New arrival
5.42 €
14.65 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fresh scent, - 14.65 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Sun & Sand 37g
New arrival
5.42 €
14.65 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 14.65 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Starfruit & Sunshine 37g
New arrival
5.42 €
14.65 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 14.65 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Winter Night Stars 37g
New arrival
5.42 €
14.65 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 14.65 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature White Strawberry Bellini 37g
New arrival
5.42 €
14.65 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 14.65 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Enchanting Cherry Blossoms 567g
New arrival
35.57 €
6.27 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 6.27 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Lavender Vanilla 567g
New arrival
35.57 €
6.27 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - floral scent, - 6.27 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Caramel Kiss 37 g
New arrival
5.42 €
14.65 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - spicy and sweet scent, - 14.65 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Balsam & Cedar Fireside 37g
New arrival
5.42 €
14.65 €/100 g
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - wood scent, - 14.65 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Sugared Cinnamon Apple 567g
New arrival
35.39 €
6.24 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 6.24 €/100 g
YANKEE CANDLE Signature Tangerine & Vanilla 567g
New arrival
35.57 €
6.27 €/100 g
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Candle - fruit scent, - 6.27 €/100 g
In the category Soy Candles on Alza.sk, we currently have a total of 403 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Sójové svíčky
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Szójagyertyák