Sanitary Towels
Sanitary Towels – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 124
BELLA For Teens first menstruation kit
7.49 €
0.16 €/pc(s)
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gift Box - suitable for the first menstruation, contains: ultra-thin Sensitive pads (10 pcs), Sensitive night pads (8 pcs), Sensitive panty liners (20 pcs), Energy panty liners (20...
ALWAYS Ultra Day Normal 20 pcs
Great price
4.39 €
0.22 €/pc(s)
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sanitary Pads - menstrual, anatomically shaped, antibacterial and neutralises odours - 0.22 €/1 pc(s)
KOTEX Ultra Super 12 pcs
3.19 €
0.27 €/pc(s)
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sanitary Pads - menstrual, thinned - 0.27 €/1 pc(s)
BELLA For Teens Sensitive Night 8 pcs
from
1.27 €
0.19 €/pc(s)
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sanitary Pads - menstrual, suitable for sensitive skin and fragrance-free - from 0.19 €/1 pc(s)
ALWAYS Platinum Secure Night 30 pcs
from
10.47 €
0.36 €/pc(s)
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sanitary Pads - menstrual, anatomically shaped and neutralises odours - from 0.36 €/1 pc(s)
BELLA For Teens Slip Sensitive 20 pcs
from
0.93 €
0.05 €/pc(s)
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Panty Liners - long-lasting freshness, suilable for light incontinence and light menstruation - from 0.05 €/1 pc(s)
BELLA Perfecta Ultra Green (20 pcs)
3.59 €
0.18 €/pc(s)
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sanitary Pads - menstrual, thinned and individually wrapped - 0.18 €/1 pc(s)
BELLA Normal 20 pcs
from
1.36 €
0.08 €/pc(s)
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sanitary Pads - menstrual, - from 0.08 €/1 pc(s)
ALWAYS Ultra Day Normal 40 pcs
8.89 €
0.22 €/pc(s)
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sanitary Pads - menstrual, anatomically shaped, antibacterial and neutralises odours - 0.22 €/1 pc(s)
NATY Night 10 pcs
3.79 €
0.38 €/pc(s)
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sanitary Pads - menstrual, breathable and individually wrapped - 0.38 €/ks - from 0.38 €/1 pc(s)
RIA Classic Night 9 pcs
from
1.27 €
0.17 €/pc(s)
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sanitary Pads - menstrual, fragrance-free - from 0.17 €/1 pc(s)
BELLA Ultra For Teens Relax 10 pcs
from
1.53 €
0.18 €/pc(s)
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sanitary Pads - menstrual, perfumed, breathable and individually wrapped - from 0.18 €/1 pc(s)
NATY Super 12 pcs
4.09 €
0.34 €/pc(s)
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sanitary Pads - menstrual, breathable and individually wrapped - 0.34 €/ks - from 0.34 €/1 pc(s)
BELLA Ultra For Teens Energy 10 pcs
from
1.53 €
0.18 €/pc(s)
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sanitary Pads - menstrual, perfumed, breathable and individually wrapped - from 0.18 €/1 pc(s)
NATY Normal 14 pcs
3.99 €
0.29 €/pc(s)
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sanitary Pads - menstrual, breathable and individually wrapped - 0.29 €/ks - from 0.29 €/1 pc(s)
NATY Slip Normal 32 pcs
4.19 €
0.13 €/pc(s)
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Panty Liners - long-lasting freshness, suilable for light incontinence and light menstruation - 0.13 €/ks - from 0.13 €/1 pc(s)
RIA Deo Panty Liners 50 pcs
2.29 €
0.05 €/pc(s)
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Panty Liners - long-lasting freshness, suilable for light incontinence and light menstruation - 0.05 €/1 pc(s)
BELLA For Teens Energy Night 8 pcs
from
1.36 €
0.20 €/pc(s)
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sanitary Pads - menstrual, perfumed - from 0.20 €/1 pc(s)
LIDIE Slip Normal 50 pcs
3.29 €
0.07 €/pc(s)
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Panty Liners - long-lasting freshness, suilable for light incontinence and light menstruation - 0.07 €/1 pc(s)
RIA Classic Normal Plus 10 pcs
from
0.93 €
0.11 €/pc(s)
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sanitary Pads - menstrual, fragrance-free - from 0.11 €/1 pc(s)
RIA Ultra Super Long 9 pcs
from
1.27 €
0.17 €/pc(s)
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sanitary Pads - menstrual, extended, thinned and breathable - from 0.17 €/1 pc(s)
BELLA For Teens Slip Energy 20 pcs
from
0.93 €
0.05 €/pc(s)
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Panty Liners - long-lasting freshness, suilable for light incontinence and light menstruation - from 0.05 €/1 pc(s)
BELLA For Teens Slip Relax 20 pcs
from
0.93 €
0.05 €/pc(s)
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Panty Liners - long-lasting freshness, suilable for light incontinence and light menstruation - from 0.05 €/1 pc(s)
KOTEX Liners Active Deo 48 pcs
3.19 €
0.07 €/pc(s)
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Panty Liners - long-lasting freshness, suilable for light incontinence and light menstruation - 0.07 €/1 pc(s)
In the category Sanitary Towels on Alza.sk, we currently have a total of 124 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Dámské vložky
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Intim betétek