Drugstore – Amazing Deals
In this category, you will always find products at extremely low prices. We regularly update and add to our selection of bargains and other great deals. See for yourself how low the prices are at Alza!
All from 1,767
Kinderkraft Xpand 2 Pro Green
Amazing Deal
116.27 €
Save 12.63 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Car Seat for children of weight 15-36 kg, seat is secured by safety belt, seat is secured by isofix system, safety of child is secured by car seat belt, installation forward...
COLLISTAR Impeccabile Long Wear Foundation 3R - Naturale Rosato 30 ml
Amazing Deal
37.90 €
Save 12.60 €
In stock > 5 pcs
Make-up coverage, dermatologically tested, long-lasting and water-resistant, tone medium, suitable for normal, mixed and mature skin, liquid consistency, lasts up to over 24 hours,...
New Baby Teddy Plus with vibration
Amazing Deal
112.84 €
Save 12.11 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Baby Rocker - suitable from 0,08 years, maximum load 9kg, playback of tunes and sounds and timer
CHICCO Breast Milk Pump Electric Portable Travel Pink USB
Amazing Deal
65.08 €
Save 7.27 €
In stock > 5 pcs
Breast Pump - electrical, breast milk container 150ml, 2-phase suction, with massage insert
GREEN IDEA Marine Exosomes Skin Serum 25ml
Amazing Deal
15.99 €
Save 6 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 63.96 €/100 ml
GREEN IDEA Exosome Face Cream 50ml
Amazing Deal
15.99 €
Save 6 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Face Cream for women daily and night, skin type: mature, effect: brightening and lifting, 50 ml - 31.98 €/100 ml
ALMUSSO Big 40 pcs
Discounted -32 %
8.08 €
11.90 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Toilet Paper - three-ply, perfume free - 0.20 €/role - from 0 €/1 sheet
Mericare RH-289 electric breast pump
Amazing Deal
41.33 €
Save 15.67 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Breast Pump - electrical, breast milk container 180ml, 3-phase suction, suction intensity setting options, gentle stimulation mode, with massage insert and quiet operation
NIVEA Sun Protection & Moisture SPF 30 Lotion 200 ml
Amazing Deal
11.06 €
Save 4.89 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sun Lotion with SPF 30, 200 ml volume - 5.53 €/100 ml
ANUA Niacinamide 10% + TXA 4% Dark Spot Correcting Serum - Serum for unifying skin tone 30 ml
Amazing Deal
25.01 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 83.37 €/100 ml
Safety plug for socket - set of 5 + 1 key, 5E61
Amazing Deal
2.98 €
Save 0.92 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Child Safety Lock - serves as to electrical outlets, 5 pc(s) in package
KINDERKRAFT Crib 3in1 Lovi Gray
Amazing Deal
54.65 €
Save 21.25 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Cot - folding and swinging (with cradle function), package includes: mattress, travel Bag and mosquito net, mattress dimensions: 78,5 × 39,5 cm
Mericare S033BB
Amazing Deal
58.03 €
Save 7.97 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Breast Pump - electrical, breast milk container 300ml, 2-phase suction, suction intensity setting options, gentle stimulation mode, with massage insert, with display, reverse flow...
AKUKU hand suction pump transparent
Amazing Deal
11.32 €
Save 1.68 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Breast Pump - manual, breast milk container 150ml, 1-phase suction,
BabyOno Silicone with suction cup blue
Amazing Deal
8.09 €
Save 1.01 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Children's Plate - material: silicone, colour,
TEGA Playing Potty - Chair Owl grey
Amazing Deal
12.48 €
Save 3.60 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Potty - plastic, ergonomic design, musical, non-slip, removable part, suitable from 18 months, maximum load 15 kg, dimensions 30 × 35 × 50 cm
DR. HAUSCHKA Facial Toner 100 ml
Amazing Deal
19.58 €
Save 3.02 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Face Tonic - for cleansing the skin, ideal for sensitive, normal and dry skin types - 19.58 €/100 ml
ASTRID SUN Invisible Dry Spray Sunscreen SPF 30 150 ml
Amazing Deal
8.98 €
In stock 2 pcs at the supplier's
Sun Spray - - 5.99 €/100 ml
MOROCCANOIL Moisture Repair Shampoo 250 ml
Amazing Deal
21.37 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Shampoo , - liquid (classic), for coloured, damaged and dry hair nourishes, for extra volume and shine, volume 250 ml, professional, paraben-free and sulphate-free -...
BOROTALCO Deo Men Fresh 150 ml
Amazing Deal
from
3.42 €
Save 0.97 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Deodorant - for men, spray,, refreshing, long-lasting, against odor and for everyday use, volume: 150 ml - from 2.68 €/100 ml
DAENG GI MEO RI Dlae Soo Hair Loss Care Shampoo 400 ml
Amazing Deal
13.48 €
In stock 3 pcs at the supplier's
Shampoo , - liquid (classic), for all hair types, hydrates nourishes, deep cleansing, volume 400 ml, korean, fragrance-free - 3.37 €/100 ml
BabyOno Baby Safety Foam Corner Protectors 4 pcs
Amazing Deal
4.65 €
Save 1.25 €
In stock > 20 pcs at the supplier's
Child Safety Lock - serves as for furniture corners, 4 pc(s) in package
ARIEL Gold Orchid 3,6 l (80 washes)
Amazing Deal
21.12 €
Save 3.47 €
In stock 4 pcs at the supplier's
Washing Gel - suitable for white and black clothing, removes stains while washing, for regular washing, preserves fabric softness, 80 wash cycles, volume 3600 ml - 0.26 €/pcs -...
CHICCO Home Bottle Warmer
Amazing Deal
32.48 €
Save 6.11 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Bottle Warmer - heating time 4 min, temperature setting range from 37 to 70 °C, performance 220 W, accommodates 1 bottle, automatic shutdown, defrosting function, keep warm...