Postpartum Care LOBEY
Postpartum Care LOBEY – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 5
LOBEY Diaper rash cream 50 ml
11.90 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Nappy cream – volume of 50ml, suitable from the age of 0 years - 23.80 €/100 ml
LOBEY Body oil for babies 100 ml
17.90 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Baby Oil - moisturising, nourishing and soothing, - 17.90 €/100 ml
LOBEY After Sun Milk 200ml
19.19 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
After Sun Milk - calming and moisturizing effect - 9.60 €/100 ml
LOBEY Washing foam for babies 150 ml
13.90 €
Currently Unavailable
Shower Foam - with intense moisturizing effect, long-lasting pleasant aroma - 9.27 €/100 ml
LOBEY Shampoo for babies 200 ml
16.29 €
Currently Unavailable
Children's Shampoo - recommended age from Birth, liquid, for all hair types, fragrance-free, volume 200 ml - 8.15 €/100 ml
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Péče po porodu
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Szülés utáni kellékek