Postpartum Care
Postpartum Care – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 2,975
Beaba Aspirator Night Blue
83.69 €
Currently Unavailable
Breast Pump - electrical, breast milk container 180ml, 3-phase suction, with display, quiet operation and memory for individual mode
Maxi-Cosi Stand for Carrycot Indigo Plus Elegance Beige
71.09 €
Currently Unavailable
Stand - folding design, quick and easy to assemble, weight 3.4kg, suitable for children from birth to 15 months
Aetas The Shield 50ml
New arrival
75.21 €
Currently Unavailable
Sunscreen with SPF 50, 50 ml volume - 150.42 €/100 ml
MOLTEX Pure Mini Size 2 (38 pcs)
11.69 €
Currently Unavailable
Disposable Nappies - 0.31 €/pcs - from 0.31 €/1 pc(s)
NIP Cherry Nature Red/Brown, 0–6 m, 2pcs
10.88 €
Currently Unavailable
Baby Pacifier - suitable for babies from birth, natural Rubber, round mouthpiece (cherry), BPA-free and with ring for removal
NIP Cherry Nature Green/Green, 6m+, 2pcs
10.79 €
Currently Unavailable
Baby Pacifier - suitable for babies from 6 months, natural Rubber, round mouthpiece (cherry), BPA-free and with ring for removal
NIP Cherry Nature Red/Brown, 6m+, 2pcs
10.90 €
Currently Unavailable
Baby Pacifier - suitable for babies from 6 months, natural Rubber, round mouthpiece (cherry), BPA-free and with ring for removal
NIP Cherry Nature Green/Green, 0–6m, 2pcs
10.90 €
Currently Unavailable
Baby Pacifier - suitable for babies from birth, natural Rubber, round mouthpiece (cherry), BPA-free and with ring for removal
EUFY Anker E20 White
208.90 €
Currently Unavailable
Breast Pump - electrical, breast milk container 150ml, 2-phase suction, BPA-free, suction intensity setting options, gentle stimulation mode, ergonomic design, quiet operation and...
Fillikid Poncho dog beige 59 × 54 cm
15.07 €
Currently Unavailable
Children's Bath Towel with hood, material cotton, dimensions:
Fillikid Hooded Towel Animal Rabbit Pink 75 × 75cm
11.27 €
Currently Unavailable
Children's Bath Towel with hood, material cotton, dimensions: 75 × 75 cm
Beaba Double Electric Breast Pump Night Blue
209.39 €
Currently Unavailable
Breast Pump - electrical, breast milk container 180ml, 3-phase suction, with display, quiet operation and memory for individual mode
Beaba Hands-Free Night Blue
167.49 €
Currently Unavailable
Breast Pump - electrical, breast milk container 180ml, 2-phase suction, with display, quiet operation and memory for individual mode
Maxi-Cosi Indigo Plus Sage Green
104.69 €
Currently Unavailable
Baby Bathtub Length: 86cm, Anti-Slip Finish, Folding and Thermometer
MOLTEX Pure Newborn Size 1 (22 pcs)
7.49 €
Currently Unavailable
Disposable Nappies - 0.34 €/pcs - from 0.34 €/1 pc(s)
MOLTEX Pure XL Size 6 (21 pcs)
11.69 €
Currently Unavailable
Disposable Nappies - 0.56 €/pcs - from 0.56 €/1 pc(s)
MOLTEX Pure Maxi Size 4 (29pcs)
11.69 €
Currently Unavailable
Disposable Nappies - 0.40 €/pcs - from 0.40 €/1 pc(s)
MOLTEX Pure Junior Size 5 (25pcs)
11.69 €
Currently Unavailable
Disposable Nappies - 0.47 €/pcs - from 0.47 €/1 pc(s)
MOLTEX Pure Midi Size 3 (33 pcs)
11.69 €
Currently Unavailable
Disposable Nappies - 0.35 €/pcs - from 0.35 €/1 pc(s)
Canpol babies electric breast pump Hands-Free, 2 pcs
119.90 €
Currently Unavailable
Breast Pump - electrical, breast milk container 150ml, 2-phase suction, suction intensity setting options, gentle stimulation mode, with display, quiet operation and bra insert
Superfresh with chamomile 4×120 pcs (480 pcs)
8.99 €
Currently Unavailable
Wet Wipes Baby wet wipes with chamomile - 4×120 pcs, designed for sensitive, infant skin, without alcohol, neutral pH and with plant extracts, with perfume
ONCLÉ Cleansing Oil for Bottom with Organic Rosehip Oil 2×200ml
19.90 €
Currently Unavailable
Baby Oil - cleaning, suitable for normal or sensitive skin, - 9.95 €/pcs - from 9.95 €/100 ml
In the category Postpartum Care on Alza.sk, we currently have a total of 2975 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Péče po porodu
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Szülés utáni kellékek