New Arrivals - Decorative Lip Products
All from 17
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Smushy SOS 02 Shea So Smooth, 12 ml
New arrival
12.59 €
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick glossy, properties: moisturising - 104.92 €/100 ml
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Smushy SOS 04 Guava Glaze, 12 ml
New arrival
12.59 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick glossy, properties: moisturising - 104.92 €/100 ml
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Smushy SOS 03 Peachy Pamper, 12 ml
New arrival
12.59 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick glossy, properties: moisturising - 104.92 €/100 ml
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Smushy SOS 06 Rose Recharge, 12 ml
New arrival
12.59 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick glossy, properties: moisturising - 104.92 €/100 ml
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Smushy SOS 01 Green Sereni-tea, 12 ml
New arrival
12.59 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick glossy, properties: moisturising - 104.92 €/100 ml
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Smushy SOS 08 Coconut Calm, 12 ml
New arrival
12.59 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick glossy, properties: moisturising - 104.92 €/100 ml
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Smushy SOS 07 Red-y 2 Chill, 12 ml
New arrival
12.59 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick glossy, properties: moisturising - 104.92 €/100 ml
NYX PROFESSIONAL MAKEUP Smushy SOS 05 Lavender Soother, 12 ml
New arrival
12.59 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lipstick glossy, properties: moisturising - 104.92 €/100 ml
Bepanthen Derma SPF 50 4.5 g
5.39 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm - 11.98 €/100 g
Bepanthen Derma Lip Cream 75 ml
6.19 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm
SLICK GORILLA Lip Balm
New arrival
7.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Lip Balm flavour: mint,
DERMACOL Peptide Lip Glaze No. 06 Midnight
12.49 €
Currently Unavailable
Lip Gloss - gives your lips charming shimmer and glow - 499.60 €/100 ml
DERMACOL Peptide Lip Glaze No. 01 Stardust
12.49 €
Currently Unavailable
Lip Gloss - gives your lips charming shimmer and glow - 499.60 €/100 ml
DERMACOL Peptide Lip Glaze No. 05 Hot Affair
12.49 €
Currently Unavailable
Lip Gloss - gives your lips charming shimmer and glow - 499.60 €/100 ml
DERMACOL Peptide Lip Glaze No. 04 Rose Amber
12.49 €
Currently Unavailable
Lip Gloss - gives your lips charming shimmer and glow - 499.60 €/100 ml