Make-up Showroom Bratislava - Nivy
This page includes all products from category Make-up that are in stock in our store Showroom Bratislava - Nivy.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 3
ĽORÉAL PARIS True Match Super Blendable Foundation 2.N 30 ml
11.90 €
39.67 €/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up toning, dermatologically tested and long-lasting, tone light, suitable for oily, normal, mixed, dry and mature skin, liquid consistency, lasts up to 24 hours, volume 30 ml,...
L'ORÉAL PARIS True Match Tinted Serum 2-3 Light 30 ml
13.90 €
46.33 €/100 ml
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, tone light, suitable for oily, normal, mixed, dry and mature skin, liquid consistency, volume 30 ml, effect: evens skin tone, smoothing, nourishing, brightening...
L'ORÉAL PARIS Infaillible 32H Fresh Wear Make-up 200 Warm Doré 30 ml
12.90 €
43 €/100 ml
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Make-up coverage, long-lasting and water-resistant, tone light, suitable for oily, normal, mixed, dry and mature skin, liquid consistency, lasts up to over 24 hours, volume 30 ml,...