Lubricants
Lubricants – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 44
YOU ME Warming with pleasant warming effect, 2×150 ml
16.90 €
56.33 €/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 8.45 €/ks - from 56.33 €/1 l
GREENATURAL Intimate calendula and aloe vera Bio 100 ml
13.90 €
139 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 139 €/1 l
PEPINO Natural 95 ml
5.79 €
60.95 €/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 60.95 €/1 l
COOLEX water-based flavourless (tube) 50 ml
6.99 €
139.80 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 139.80 €/1 l
COOLEX water-based melon (tube) 50 ml
6.99 €
139.80 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 139.80 €/1 l
COOLEX water-based banana (airless) 100 ml
11.39 €
113.90 €/l
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 113.90 €/1 l
COOLEX water-based strawberry (tube) 50 ml
6.99 €
139.80 €/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 139.80 €/1 l
COOLEX water-based strawberry (airless) 100 ml
11.39 €
113.90 €/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 113.90 €/1 l
COOLEX water-based lime (airless) 100 ml
11.39 €
113.90 €/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 113.90 €/1 l
Sante Intime 100 ml
9.59 €
95.90 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 95.90 €/1 l
PEPINO Lubricating gel 2in1 150 ml
6.79 €
45.27 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 45.27 €/1 l
PEPINO Strawberry 95 ml
6.09 €
64.11 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 64.11 €/1 l
COOLEX water-based flavourless (airless) 100 ml
12.39 €
123.90 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 123.90 €/1 l
Oncos Intimate Gel
40.18 €
1,339.33 €/l
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 1,339.33 €/1 l
COOLEX water-based strawberry (sachet) 20 pcs
20.79 €
207.90 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Gel Lubricant - - 1.04 €/ks - from 207.90 €/1 l
Divinextases bio moisturizing lubricating gel with coconut scent - 100 ml
20.58 €
205.80 €/l
Currently Unavailable
Gel Lubricant - - 205.80 €/1 l
Divinextases bio moisturizing lubricating gel with raspberry scent - 100 ml
20.58 €
205.80 €/l
Currently Unavailable
Gel Lubricant - - 205.80 €/1 l
Divinextases bio anal lubricant gel with shea butter - 100 ml
20.58 €
205.80 €/l
Currently Unavailable
Gel Lubricant - - 205.80 €/1 l
In the category Lubricants on Alza.sk, we currently have a total of 44 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Lubrikační gely
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Síkosítók